Nejlepší matrace 2020 - pečlivý výběr pro váš kvalitní spánek

Zdravý spánek vyžaduje kvalitní matraci, která poskytne vaší páteři dobrou oporu, rovnoměrně rozloží tlak, bude prodyšná a zároveň bude mít dostatečnou nosnost. Seznamte se s nejlepšími matracemi 2020, ze kterých ráno bude vstávat jako znovuzrození.

 

Nejlepší matrace 2020

 

Na ní se bez problémů vyspí i alergici - matrace Aquatic Antibacterial

Matrace Aquatic Antibacterial je vyrobena z antibakteriální pěny Sanitized a Eliocell pěny. Sanitized poskytuje matraci stejnou ochranu jako deodorant člověku. Díky antibakteriální úpravě se nemusíte obávat vzniku plísní a hub. Z našeho výběru nejlepších matrací 2020 je matrace Aquatic Antibacterial rozhodne nejvhodnější právě pro alergiky, astmatiky a lidi s přecitlivělou pokožkou.

Výhodou matrace je dvojí tvrdost, takže si můžete spát na té straně, která je vám momentálně příjemnější. Komfortní spánek je zaručen díky sedmi zónám, které optimálně podpírají každou část vašeho těla. Sedm je největší počet zón, se kterými se můžete u matrace setkat. Celková výška i s potahem činí 23 cm, přičemž potah Algua je snímatelný a pratelný. Vzhledem k rozměrům matrace, které činí 90 × 200 cm, jej bez problémů vyperete v jakékoliv pračce. Potah je prošitý pěnou Supersoft a PES vláknem. Matrace je vhodná i na polohovací rošty.

Matrace 2020 Aquatic Antibacterial

Matrace Aquatic Antibacterial

 

Dejte sbohem bolavým zádům - matrace Adry Cool Hybrid New

Sedm zón matrace Adry Cool Hybrid New je jen jednou z mnoha předností tohoto výrobku. Matraci tvoří celkem tři vrstvy pěny a k tomu moderní taštičkové jádro.

HR pěna je opatřena sedmi zónami, které optimálně rozkládají tlak od hlavy až po chodidla. Paměťová Visco pěna je napuštěna chladivým gelem, který eliminuje zbytečné pocení a odlehčuje tlak, který by jinak působil na vaše klouby. Paměťová pěna se přizpůsobí vašemu tělu na základě tělesného tepla. Poslední pěnou je PUR Body Care pěna pyšnící se nízkou hmotností a zdravotní nezávadností. Součástí matrace s nosností do 110 kg je pratelný a snímatelný potah ušitý z kvalitní Ted Balance textilie s antistatickou úpravou. Tato taštičková matrace si místo v našem seznamu nejlepších matrací 2020 určitě zaslouží.

 

Nejlepší matrace 2020 Adry Cool Hybrid New

Matrace Adry Cool Hybrid New

 

Kvalitní spánek i pro urostlé spáče - matrace Swiss Miracle

Nosnost je jedním z nejdůležitějších parametrů při výběru nové matrace. Jádro matrace Swiss Miracle hravě odolá i vyšší zátěži okolo 170 kg. Základ tvoří exkluzivní švýcarská pěna Avent02, která představuje další vývojový stupeň studených HR pěn. Kromě vysoké nosnosti zaujme i výtažky z levandule a dalších švýcarských bylin, nacházejících se v jádru i potahu matrace. Podporují klidný spánek a bezproblémové usínání, ale také odpuzují moly. Pro výrobu byla použita nejen studená HR pěna, ale také paměťová pěna Mindfoam. Matrace je vhodná i na polohovací rošt a její rozměry jsou 90 × 200 cm, výška včetně potahu činí 25 cm. Matraci Swiss Miracle můžeme klidně nazvat královnou našeho seznamu nejlepších matrací 2020.

 

Matrace Swiss Miracle

Nová dimenze taštičkových matrací - matrace Imperial

Luxusní matrace Imperial vás zaujme skutečně obdivuhodnou výškou, která i s potahem činí 32 cm. Je tedy ideální volbou například do postele, u které chcete zvýšit výšku ložné plochy. Vícevrstvá matrace má střední tuhost H3 a disponuje sedmi zónami. Jádro je tvořeno bonellovými a taštičkovými pružinami, ale také PUR pěnou. Jednotlivé materiály jsou proloženy separačními vrstvami z přírodního kokosového materiálu. Nemusíte se tedy obávat, že by se pružiny tlačily na povrch. Potah matrace s názvem Stress free je pratelný. Rozměry výrobku činí 90×200cm, zmiňovaná výška dosahuje 32 cm a nosnost je 130 kg. Matrace je jednostranná a předurčená na pevný rošt. Matrace díky svým vlastnostem mezi nejlepší matrace 2020 rozhodně patří.


 Matrace Imperial

Splňte si sen o zdravém spánku – matrace Biorytmic Stretch

Nejlepší matrace 2020 uzavírá matrace Biorytmic Stretch, která je je opatřena sedmi zónami. Matrace se řadí mezi zdravotní matrace a poskytne optimální podporu pro každou část vašeho těla od hlavy až ke kotníkům. Pro výrobu byla použita kombinace studené pěny a pěny Eliocell. Předností studené pěny je skvělá prodyšnost a bodová elasticita, ale také dlouhá životnost a pevnost. Eliocell zaručuje dobré kopírovací vlastnosti. Matrace tak vašemu opěrnému aparátu poskytuje dostatečnou podporu. Součástí matrace je pratelný potah Biorytmic, který snadno sundáte a vyperete v pračce na 60 °C. Po stranách matrace se vine 3D textilie. Matrace má velikost 80×200cm, výšku 24 cm, nosnost 150 kg a můžete ji položit i na polohovací rošt.

 

Matrace Biorytmic Stretch

 

 


Jaké jsou nejlepší matrace 2020?

Nejlepší matrace 2020 najdete na OKAY.cz


Věříme, že byl článek pro vás užitečný. Prohlédněte si také novinky nebo další články.

LCH022020

Líbí se vám tento článek?

Podobné články