Hra na XBOX

MS XBOX 360 hra - Halo 4

Zboží je na e-shopu momentálně vyprodáno

Ilustrační fotografie

Zboží je na e-shopu momentálně vyprodáno

Podobné produkty

Skladová dostupnost na prodejnách


Kód výrobku: HALO4
Part.No.: F3Z-00019

Halo 4 je dalším přírůstkem do této kultovní série. Děj hry navazuje na třetí část, kdy následuje Master Chiefa v souboji tváří tvář proti prastarému zlu. Celý příběh je méně založen na prvcích FPS a nabízí více tajemna, prozkoumávání a objevování. To vše je umocněno exkluzivním grafickým zpracováním, které pocítíte na první pohled.

Děj hry navazuje necelých pět let po událostech Halo 3. Následujete  Master Chiefa a jeho AI společnici Cortanu, jak vstupují do nového tajemného světa, aby objevili prastaré zlo. Oba se vřítí do zoufalé mise, aby zachránili lidstvo před bezprostřední hrozbou vyhynutí. 

Velkým plusem hry je silná a strhující kampaň. Během vzrušujícího a akcí nabitého dobrodružství využijete široký arzenál futuristických lidských a mimozemských zbraní, schopností a vozidel. V roli Master Chiefa povedete neúprosnou válku proti nové nemesis a technologicky vyspělým nepřátelům Promethenům. Halo 4 přináší nejdynamičtější a nejvýbušnější kampaň v celé historii série.  Do kampaně se můžete pustit samostatně nebo s až čtyřmi parťáky přes portál Xbox LIVE. 

Nově přichází Halo 4 s revolučním systémem multiplayeru Halo Infinity. Multiplayerový hub obsahuje vesmírnou loď UNSC Infinity, na které vytvoříte vlastního supervojáka Spartan IV a budete tady postupovat celou kariérou kooperativních a soupeřivých režimů multiplayeru. Aktuální vývoj vaší postavy bude přitom ovlivňovat váš vzhled, zbraňový arzenál i hodnost na vesmírné lodi. 

Halo 4 díky redefinovanému hernímu enginu Halo poskytuje více vizuálně ohromujících zážitků, než kdy předtím. Herní engine posouvá grafiku, osvětlení, animace i zvuk na zcela novou úroveň. 


Hodnocení zákazníků

Napsat recenzi

Splátková kalkulačka

Při výpočtu splátek došlo k chybě.
Splátky nelze v aktuální chvíli vypočítat.
Cena s DPH: 199 Kč
Přímá platba:
0
Doba splácení:
0 měsíců
Měsíční splátka
Podrobnosti o úvěru
Výše jedné splátky:
Počet splátek:
Splatnost ke dni v měsíci:
Předpokládané datum poskytnutí:
Datum první splátky:
Datum poslední splátky:
Roční úroková sazba:
Celková částka splatná spotřebitelem:
RPSN: