116 744 elektra ihned k odeslání

2 266 zákazníků právě nakupuje

Filtrovat

Filtr výrobků

Ceny

Od:
Do:

Výrobci 0

Celková kapacita úložiště 0

Výdrž baterie při přehrávání hudby 1

Podporované formáty zvukových souborů 0

Více

Barva 0

Více

Příznaky zboží 0

Dostupnost 0

Zákazníci právě nakoupili

MP3 přehrávače

Mějte svou oblíbenou hudbu či mluvené slovo vždy po ruce v podobě MP3 nebo MP4 přehrávače. Tyto malé avšak často multifunkční zařízení jsou dnes už standardní výbavou každého milovníka hudby. MP3 a MP4 přehrávače vás zabaví na dlouhých i kratších cestách, také při sportu a zbaví vás nudy.

Hlavními přednostmi obou přehrávačů je především miniaturní provedení, jež jde často ruku v ruce s kreativním designem. MP4 přehrávače jsou význačné velkým displejem, který může být i dotykový, vyšší kapacitou paměti (až 8 GB) a schopností přehrávat i video, či prohlížet obrázky. Kvalitní MP3 přehrávače se vyznačují podporou rozličných zvukových formátů, dlouhou výdrží baterie a svou skladností a odolností.

Základem je rádio, které vždy naladíte a poslechnete si třeba aktuální zprávy. Pokud se nechcete nechat omezovat integrovanou pamětí, vyberte si přehrávač se čtečkou karet. Využívá se univerzální microSD/SDHC karta, která nabízí paměť i několik desítek GB. Karty navíc můžete vyměňovat, písničky na ně snadno nahráváte a můžete je přenášet i do jiných zařízení se čtečkou karet. Vybírat můžete ze značek jako je Roadstar, Sony nebo Denver.

1. MP3 přehrávač Trevi MPV 1704, černý MP3 přehrávač Trevi MPV 1704, černý
Neznámá dostupnost
Neznámá dostupnost 656 Kč bez DPH 542 

Filtrovat

Zobrazuji 1-4 produktů z 4 celkem

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky