Zabezpečovací systém

Monitorovací set BML Safe CCTV 8CH

Zboží je na e-shopu momentálně vyprodáno

Ilustrační fotografie

Zboží je na e-shopu momentálně vyprodáno

Podobné produkty

Skladová dostupnost na prodejnách

Jednoduchost systému se projevuje například připojením k internetu, kdy není potřeba složitě nastavovat porty na routeru. Pro nepřetržitý přehled o dění oceníte mobilní aplikaci XMeye. Pokud však preferujete klasický počítačový program, můžete se spolehnout na služby CMS (Center Manager Systemú). Instalace samotného rekordéru spadá do kategorie pár minutových záležitostí - instalace pevného disku (není součástí balení), nastavení online úložiště a připojení výstupu VGA či HDMI - toť vše. Další zbylé funkce jakožto alarm, zóny obrazu, či detekce pohybu zaberou také pouhé sekundy.


Kód výrobku: CCTV8CH
Part.No.: 8594176661506

Komplexní ochrana

Monitorovací set BML Safe CCTV 8CH se pyšní až 8 kanály, díky kterým se z něj stává výborné zařízení pro zabezpečení vnitřních, i venkovních, prostor. Hlavní plusem toto systému je jeho uživatelská přívětivost, kdy se můžete spolehnout na všechny funkce, které budete mít k dispozici. Vzhledem ke snadné instalaci a intuitivnímu ovládání se hodí jak k ochraně a monitorování chaty za městem, tak i použití v domě či sídle firmy. Možnost instalace až 8 kamer vám umožní maximální pokrytí a klidný spánek. Monitorování nezastaví ani nepřízeň počasí, protože systém disponuje ochranou IP66.

 


 

Neporazitelné HD rozlišení

V rámci setu obdržíte 4 kvalitní barevné kamery, vybavené snímačem CMOS 1/4" s HD rozlišením 720p. Videozáznam používá kodek H.264 s rychlostí 25 snímků za vteřinu, tudíž můžete očekávat plynulý záznam. Ani noc nezastaví sledování okolí - každá kamera je vybavena 24 IR LED diodami, jenž dovedou zajistit dostatečnou viditelnost až do vzdálenosti 20 metrů v úplné tmě. Systém je možné rozšířit ještě o další 4 kamery a o úložiště s kapacitou až 6 TB, což mnohonásobně rozšíří vaše možnosti. Inteligentní detekce pohybu s funkcí pre-recording je vylepšená forma nahrávání při aktivaci pohybem, kdy jsou zaznamenány i momenty několik sekund před tím, než byl pohyb detekován. 

 


 

Výtečné doplňkové funkce

Jednoduchost systému se projevuje například připojením k internetu, kdy není potřeba složitě nastavovat porty na routeru. Pro nepřetržitý přehled o dění oceníte mobilní aplikaci XMeye. Pokud však preferujete klasický počítačový program, můžete se spolehnout na služby CMS (Center Manager Systemú). Instalace samotného rekordéru spadá do kategorie pár minutových záležitostí - instalace pevného disku (není součástí balení), nastavení online úložiště a připojení výstupu VGA či HDMI - toť vše. Další zbylé funkce jakožto alarm, zóny obrazu, či detekce pohybu zaberou také pouhé sekundy.


Hodnocení zákazníků

Napsat recenzi
  • bezpečí
  -1 hlas
  • pořizován do nového domu, zatím se jeví jako vhodná volba možnost sledovat skrz aplikaci, nejrychlejší způsob natáčí v super rozlišení
  -1 hlas
  • výborná kvalita záznamu noční režim snadná instalace vysoká odolnost možnost rozšíření o 4 kamery výhodná cena
  -12 hlasů

Splátková kalkulačka

Při výpočtu splátek došlo k chybě.
Splátky nelze v aktuální chvíli vypočítat.
Cena s DPH: 5 290 Kč
Přímá platba:
0
Doba splácení:
0 měsíců
Měsíční splátka
Podrobnosti o úvěru
Výše jedné splátky:
Počet splátek:
Splatnost ke dni v měsíci:
Předpokládané datum poskytnutí:
Datum první splátky:
Datum poslední splátky:
Roční úroková sazba:
Celková částka splatná spotřebitelem:
RPSN: