Moderní trendy nábytek

Při zařizování domova bychom se měli řídit vlastním vkusem a úsudkem. Nicméně občas není špatné inspirovat se a skloubit moderní nábytek i nadčasové trendy kousky s vlastním stylem. Jaký je moderní trendy nábytek pro bydlení v roce 2019?

Moderní trendy nábytek

Trendy moderní obývací steny OKAY

Moderní trendy nábytek: Zaměřeno na obývací pokoj

Dominantou obývacího pokoje je bezesporu sedačka. Za designové stálice považujeme kožené sedačky, kůže totiž sluší modernímu i klasickému stylu sedačky. Stále oblíbenějšími se stávají moderní rozkládací pohovky a sedačky. Zvláště majitelé malých bytů s oblibou využívají rozkládací pohovky a rohové sedačky nejen k občasnému přespávání, ale i ke každodennímu spaní.

Moderní sedací souprava
Trendy sedací soupravy OKAY

Trendy ložnice

V ložnici vedou příjemné materiály a čalouněné postele. Oblíbeným kouskem nábytku v ložnici je čalouněná postel s úložným prostorem. Postele s úložným prostorem poskytnou potřebné místo na uložení sezónního oblečení a věcí, jež nepotřebujeme mít po ruce každý den, bez nutnosti pořizovat do ložnice další kus nábytku.

Trendy moderní postel
Moderní postele OKAY

Trendy mezi matracemi

Pro dokonalý spánek je důležitý výběr matrace. Zdravotní matrace vám poskytnou nejen komfort, rovněž zajistí vaší páteři správnou oporu během spánku. Zdravotní matrace nemusí být zaměřeny pouze na oporu těla, tak jako matrace z paměťové pěny, ale také na zdraví všeobecně.

Trendy matrace Quadra

Moderní zdravotní matrace OKAY

Speciálním druhem zdravotních matrací jsou antibakteriální matrace, které ocení zvláště maminky malých dětí či alergici. Díky speciální úpravě odolají antibakteriální matrace lépe znečištění a následnému výskytu bakterií. Pořízením antibakteriální matrace si tak můžete zajistit zdravější spánek. Použijte rovněž matracové chrániče a matracové toppery. Nezapomínejte, dokonalou matrací můžete kdykoliv vybavit kteroukoli postel. Matrace na OKAY.cz jsou rozměrově standardizované a na vaši postel sednou jako ušité.

Moderní matrace ThermoGel Exclusive
Moderní kvalitní matrace OKAY

V dětském pokoji vsaďte na praktičnost

Trendem vybavení dětského pokoje jsou dětské zvýšené postele. Dětské zvýšené postele působí kompaktním dojmem s důrazem na maximální využití prostoru. Úložný prostor zvýšené postele poskytuje potřebné místo na uložení lůžkovin či oblečení. Pod dětskou zvýšenou postelí může být umístěn psací stůl nebo hrací koutek, podle věku dítěte. Dvě děti jistě ocení rozkládací variantu dětské zvýšené postele, nebo rozkládací pohovku. Ráno lůžko jednoduše složíte do původního stavu, a děti tak získají více místa na hraní.

Moderní trendy nábytek
Dětská zvýšená postel Mobi se stolem

Doprava nábytku na prodejnu ZDARMA

V e-shopu OKAY.cz nakoupíte moderní nábytek za skvělé ceny. A pokud chcete ušetřit ještě více, dovezeme vám trendy nábytek ZDARMA na libovolnou prodejnu OKAY elektro v celé ČR. Doprava zdarma platí pro kteroukoliv prodejnu OKAY a veškerý nábytek!

Pokud je pro váš výběr cena opravdu rozhodujícím faktorem, věnujte pozornost našemu výběru nejlevnějšího nábytku skladem. Levný nábytek neznamená nižší kvalitu, ale výhodnější koupi! My v OKAY slevy milujeme. Prohlédněte si i naši aktuální akční nabídku!

 

✨ Aktuální akce OKAY.cz zde!

Moderní kuchyňská linka Brick
Moderní kuchyňské linky OKAY

Akční ponuka moderního trendy nábytku OKAY

GCS171019

Líbí se vám tento článek?

Podobné články