GARNI GARNI 435 POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ Digitální příjem ZLEVNĚNO GARNI 435 POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ 1399

Digitální příjem ZLEVNĚNO

GARNI 435 POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ

Prodej ukončen

Použité, neopotřebované zboží

Ilustrační fotografie

Prodej zboží je ukončen

Podobné produkty

Skladová dostupnost na prodejnách

Zánovní zboží

- Zboží ve 100% technickém a funkčním stavu s plnou zárukou. Na výrobku mohou být mírné kosmetické vady, které nemají vliv na jeho užívání. Nemusí být v originálním obalu.


Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit.

Už jste někdy slyšeli o meteostanici, která mění barvu podle počasí? Že ne? Pak si prohlédněte jedinečnou meteorologickou stanici GARNI 435 s barevným inverzním displejem a projekcí! Tento displej o rozměrech 91x60 mm reaguje svým barevným podsvícením na předpověď počasí (červené - slunečno, oranžové - polojasno, zelené - oblačno, modré - déšť) a dává vám možnost zvolit ze dvou úrovní jasu. Dokáže však ještě mnohem víc: promítá údaje na stěnu, takže se nebudete muset natahovat po zařízení, budete-li chtít například z postele zjistit aktuální čas. Střídá přitom projekce ikony předpovědi počasí v kombinaci se zobrazením času, vnitřní teploty a vnější teploty. Obraz můžete natočit až o 180°, zaostřit či naklápět o 90°dopředu a dozadu. Zařízení vám poskytne informace o předpovědi počasí (4 animované ikony - slunečno, polojasno, oblačno, déšť), vnitřní a vnější teplotě, vnitřní relativní vlhkosti, barometrickém tlaku, rychlosti a směru větru dešťových srážkách.

Samozřejmostí je výběr zobrazování formátu u času (12/24 hodin), teploty (°C/°F), dešťových srážek (mm/palce), baromatrického tlaku i rychlosti a nárazu větru. Měření probíhá vždy ve značném rozsahu (například u venkovní teploty je to rozmezí -40°C až +70°C) a s minimálními odchylkami (±1°C). Stanici lze využívat také jako spolehlivé hodiny, které vám vždy sdělí přesný čas a datum. Chybí-li vám v domácnosti kvalitní budík, budete z meteostanice GARNI 435 nadšeni. Čas a datum jsou řízeny rádiovým signálem DCF-77, ale budete mít i možnost manuálního nastavení a zvolení časové zóny. Buzení probíhá stupňujícím se zvukovým signálem, přičemž lze nastavit dva budíkyopakované buzení (funkce Snooze). V zimních měsících zvolte funkci budíku závislého na venkovní teplotě - meteostanice detekuje námrazu, a v případě, že venkovní teplota klesne pod -3°C, vzbudí vás o půl hodiny dříve, abyste měli dost času dostat se do práce. 

Mezi další zajímavé funkce, které zařízení nabízí, patří zobrazení naměřených hodnot za uplynulých 24 h hodinu po hodině nebo paměť na maximální a minimální naměřené hodnoty vnitřní a vnější  teploty a barometrického tlaku včetně času a data záznamu. Meteostanice se skládá z hlavní jednotky, síťového adaptéru bezdrátového čidla GARNI 120. Umožňuje použití až 3 bezdrátových čidel, můžete si tedy dokoupit další kusy. Dosah signálu tohoto voděodolného bezdrátového čidla je 50 m v otevřeném prostoru. Bezdrátový přenos hodnot z integrovaného čidla probíhá na frekvenci 433 MHz. Pro stálé osvětlení displeje a projekci je nutné napájení síťovým adaptérem, obejdete-li se bez něj, postačí vám 2 ks baterií 1,5 V typu AA.


Parametry

OBRAZOVKA
Barevný displejAno
Vestavěný displejAno
Podsvětlení displejeAno
TECHNICKÉ DETAILY
Funkce měřeníVnitřní teploměr, Venkovní tlakoměr, Venkovní teploměr
Trendy vývoje hodnotBarometr, Teploměr
Funkce hodinAno
Funkce alarmuAno
Meteostanice - min/max údajeBarometr, Teploměr
BudíkAno
Rozsah měření teploty (vnitřní) (T-T)-40 - 70 °C
Rozsah měření teploty (venkovní) (T-T)-40 - 70 °C
Počet podporovaných čidel (max)3
Teplotní paměť min/maxAno
Zobrazení času/dataAno
Dosah venkovních senzorů50 m
Jednotka měření teplotyF,°C
Předpověď počasíAno
Bezdrátová technologieAno
VlhkoměrAno
Venkovní jednotkabezdrátová
Měření srážekAno
Měření rychlosti větruAno
PŘÍKON
Typ baterieAA baterie
Napětí baterie1,5 V
Počet baterií (snímač)2
SÍŤ
Wi-FiNe
VLASTNOSTI
Druh zbožíMeteostanice
BARVA
BarvaStříbrná
HMOTNOST A ROZMĚRY
Šířka158 mm
Hloubka43 mm
Výška108 mm
Hmotnost256 g

Další


Hodnocení zákazníků

Napsat recenzi
Položit novou otázku