278 569 produktů skladem

2 080 zákazníků právě nakupuje

Filtrovat

Filtr výrobků

Ceny

Od:
Do:

Oddělení

Matrace pro hosty

Matrace pro hosty ➤ Míváte časté návštěvy? ✔ S matrací pro hosty budete vždy připraveni ✔ S matrací pro hosty rychle vytvoříte útulné místo pro spaní.

Matrace pro hosty je velmi praktické řešení, pokud vás často navštěvují přátelé nebo širší rodina. Buďte připraveni i na nečekané návštěvy: s matrací pro hosty vytvoříte během chvilky útulné místo pro spaní. 

 

Matrace pro hosty na rozkládací pohovce

Pokud nechcete hosty uložit na zem, samotná matrace nepostačí. V takovém případě perfektně poslouží rozkládací pohovka nebo postel, na kterou na připravenou matraci můžete své hosty pohodlně uložit. Pokud rozkládací pohovku nemáte a neplánujete ani její koupi, nic vám nebrání improvizovat – stačí na sebe uložit dvě matrace z některé z našich akcí 1+1 a vznikne tím útulná provizorní postel. Provizorní rám postele ovšem můžete klidně vytvořit i z obyčejných dřevěných palet.

Ochraňte svou matraci pro hosty

K návštěvám přirozeně patří i nějaká ta malá oslava s občersvením. Připravte se na případné nehody a ochraňte matraci například praktickým matracovým topperem, nebo alespoň obyčejným přehozem. S matrací pro hosty budete vždy připraveni. Matrace pro hosty nemusí být luxusní, ale musí zaručit vaší návštěvě příjemný spánek. Naše matrace jsou vyrobeny výhradně z kvalitních a prodyšných materiálů. Máte v rodině alergika? Vybavte ho antibakteriální matrací, která zabraňuje šíření bakterií a roztočů v matraci. Pokud při vašem výběru rozhoduje cena, určitě si prohlédněte náš výběr nejlevnějších matrací.

Matrace pro hosty

 


Pokud chcete ušetřit ještě víc, můžete si nechat matraci dovézt ZDARMA na kteroukoliv z našich 90 prodejen OKAY po celé ČR. Nebo vám matraci dovezeme až domů. S OKAY.cz nakoupíte jedině výhodně.
Filtrovat

Zobrazuji 1-10 produktů z 10 celkem

doporučené od nejlevnějších od nejdražších nejlépe hodnocené

Zobrazuji 1-10 produktů z 10 celkem

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky