78 630 nábytku ihned k odeslání

3 159 zákazníků právě nakupuje

Filtrovat

Filtr výrobků

Ceny

Od:
Do:

Šířka (cm) 0

Výška (cm) 0

Hloubka (cm) 0

Materiál 0

Rozměry ložné plochy (cmxcm) 0

Nosnost (kg) 0

Snímatelný potah 0

Příznaky zboží 0

Dostupnost 0

Matrace 1+1

Nejlevnější matrace? Matrace 1+1

Investice do matrací nebývá zanedbatelná, ale v každém případě se vyplatí. Přece jen v posteli lidé stráví podstatnou část svého života. Jak získat kvalitní, ale co nejlevnější matrace? Jak si pořídit co nejlevnější matrace pro hosty? To jsou otázky, které nastanou při pořizování matrací. Matrace 1+1 je ideálním řešením.


Matrace 1+1 na OKAY.cz

Vybavování bytu je vždy náročné. Proto je důležité vědět, kde je možné ušetřit. Věc, bez které se však neobejdete a rozhodně byste neměli slevovat na kvalitě, je matrace. Akce je proto nejlepším řešením, jak získat kvalitní matraci za nižší cenu. Nejlevnější „matrace akce“ je bezesporu matrace 1 plus 1. Tato „matrace akce“ je pro vás výhodná především, pokud potřebujete sudý počet matrací. Určitě je ale moudré ji využít, ačkoliv přímo sudý počet matrací nepotřebujete – získáte tak nejlevnější matraci pro hosty. Matrace pro hosty může sloužit také jako vaše náhradní matrace.

matrace 1+1
Matrace 1+1 Eliza Cool


Matrace 1+1 a výrobní materiál

Nejoblíbenější matrace bývají z paměťové pěny, PUR pěny, latexu nebo taštiček. Často v nich najdete i molitan nebo kokosové vlákno. Jak matrace na každodenní spaní, tak i matrace pro hosty by měla mít snímatelný potah - matracový chránič, který zajistí snadnější údržbu. Matrace pro hosty by v ideálním případě měla být skladná a snadno složitelná, abyste ji mohli v případě potřeby jen rychle vytáhnout a během chvíle jednoduše nachystat.

 

Matrace 1+1 se vyplatí!

Pokud pořizujete matraci pro hosty v akci matrace 1 plus 1, vždy přizpůsobte tvrdost vlastní preferenci. Na druhou stranu, nosnost volte raději vyšší, pokud tu možnost akce nabízí. Nejlevnější akce, matrace 1+1, je skvělou volbou, jak ušetřit, a i přesto získat kvalitní matraci. Pokud potřebujete matraci pro hosty přizpůsobit, můžete ji doplnit topperem.

 

GCS051119

Matrace 1+1 ➤ nejvýhodnější koupě ✓ Využijte tuto skvělou šanci. Matrace 1+1 je tá nejlevnější volba jak se zároveň vybavit i rezervní matrací, třeba pro hostyDoprava matrace 1plus 1 na jednu z prodejen OKAY zcela ZDARMA. ⛟ U nás v OKAY.cz nakoupíte nejvýhodněji!


Filtrovat

Zobrazuji 1-1 produktů z 1 celkem

doporučené od nejlevnějších od nejdražších

 • Pěnová

  porovnat

  Matrace Nyx 1+1 - 90x200x18

  Snímatelný potah , Pratelný , Počet zón 5, Nosnost (kg) 130

  Matrace Nyx 1+1 - 90x200x18

  -47%

  7 499  3 999 Kč bez DPH 3 305 

  Dodání 4-8 týdnů

  Novinka - nábytek

Zobrazuji 1-1 produktů z 1 celkem

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky