REPRODUKTOR MEDIATECH V AKCI ZA 699 KČ dříve za 999 Kč | pouze 20 ks
Mascom Mascom MC250/80MBL+M7 ROZBALENO  Mascom MC250/80MBL+M7 ROZBALENO 3084

Mascom MC250/80MBL+M7 ROZBALENO

Prodej ukončen

Rozbaleno

Ilustrační fotografie

Prodej zboží je ukončen

Podobné produkty

Skladová dostupnost na prodejnách


Kód výrobku: S25080MBLM7_ZT01

Důvody zařazení mezi bazarové zboží:

  • vybaleno/vyzkoušeno

 

HD satelitní komplet Mascom S-250/80MBL+M7 umožňuje příjem ze 2 družic. Je vybaven funkcí FastScan. Díky ní už nemusíte více přelaďovat a je zajištěna automatická aktualizace programů Skylinku. Součástí balíčku je také účastnická karta Skylink M7 HD pro příjem programů Skylink.

Vychutnejte si perfektní Full HD rozlišení, které Mascom MC250HDIR-USB přenáší rovnou do televize. Satelitní tuner přijímá DVB-S i DVB-S2 signál. Pomocí vestavěného dekodéru Irdeto Skylink Ready pak každá karta okamžitě rozšifruje signál a přinese vám hodiny televizní zábavy. Těšte se na desítky programů v řetězci Skylink a CS Link. Rozhodně se vám žádný neztratí, protože přijímač Mascom MC250HDIR-USB si jich zapamatuje až 8000. Orientaci ve všech pořadech vám usnadní EPG (elektronický programový průvodce).

Satelitní přijímač Mascom S-250/80MBL+M7 je vybaven klasickým SCART portem, takže jej připojíte i ke starému analogovému televizoru. Pro opravdu kvalitní obraz na LED či plazmové televizi HDMI připojení. Skvělý zvuk zajistí digitální audiovýstup. Nechybí ani USB rozhraní, s nímž se váš přijímač promění ve vyspělý multimediální rekordér. Můžete nahrávat své oblíbené pořady na externí disk, nebo je z něj přehrávat. Pro doladění všech funkcí vám bude sloužit přehledné menu s širokou nabídkou nastavení.

Co ještě v setu naleznete? Předně je to špičkový monoblok neboli satelitní LNB konvertor. Ten slouží k příjmu satelitního signálu ze 2 družic současně a je umístěn v ohnisku velké paraboly. Ta se chlubí průměrem 80 cm, takže bude ideálně svádět signál do ohniska. Monoblok propojíte s přijímačem pomocí koaxiálního kabelu, který také najdete v krabici. Poslední perličkou je dekódovací karta Skyink M7, která vám okamžitě zpřístupní celou řadu skvělých programů. 

*Provoz karty je podmíněn dodržením podmínek Skylink. Registrační a servisní poplatek dle platného ceníku na www.skylink.cz. Bonus po registraci : 2 mesice zdarma kompletní nabídka programů Skylink (mimo erotických).

 

Komplet obsahuje

  • 1x přijímač Mascom MC250HDIR-USB
  • 1x parabola 80 cm
  • 1x satelitní LNB konvertor pro příjem ze dvou družic
  • 1x propojovací kabel 10m s konektory
  • 1x karta Skylink M7 HD

Hodnocení zákazníků 
Napište první hodnocení výrobku


Nákupní košík

0 ks / 0 

Líbí se Vám obrázky a popis produktu?