Nábytkový program

Manta

Dětský program Manta vyniká svým barevným provedením, které rozzáří každý dětský pokoj. Lze si vybrat ze tří barevných kombinací tu, která do pokoje nejlépe zapadne. Zajímavým prvkem je kruhové provedení úchytek. Tvarově se shodují také s aplikacemi na bílých předních plochách.  Zamilujete si jej i díky úložnému prostoru, který každé dítě potřebuje. Je vyroben  z kvalitního LDTD materiálu , který se především vyznačuje vysokou kvalitou nosné dřevotřísky i svrchní laminace. Materiál je  odolný vůči krátkodobému působení vody ,...

Čtěte více

Cena od:
455 
s DPH 550 

Položky kolekce nábytku Manta

Zobrazuji 1-9 produktů z 37 celkem 1235

dalších 9

Popis kolekce nábytku Manta

Dětský program Manta vyniká svým barevným provedením, které rozzáří každý dětský pokoj. Lze si vybrat ze tří barevných kombinací tu, která do pokoje nejlépe zapadne. Zajímavým prvkem je kruhové provedení úchytek. Tvarově se shodují také s aplikacemi na bílých předních plochách.  Zamilujete si jej i díky úložnému prostoru, který každé dítě potřebuje.

Je vyroben z kvalitního LDTD materiálu, který se především vyznačuje vysokou kvalitou nosné dřevotřísky i svrchní laminace. Materiál je odolný vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím běžně používaných v domácnosti. Má omyvatelný povrch, což jistě oceníte.

Program čítá několik praktických kusů nábytku, které můžete kombinovat dle svých představ a prostorových možností. S nábytkem z řady Manta vytvoříte dítěti vysněný pokoj, který má styl.

 

Provedení:

  • dekor: zelená, modrá, růžová

tisk

Nákupní košík

0 ks / 0 

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky