NOVINKA: Doprava elektra i nábytku na vybranou prodejnu ZDARMA

x
Nábytkový program

Malibu

Poutavý design  programu Malibu  mluví sám za sebe. Zakulacené rohy vytváří dojem moderního a zároveň retro nábytku, který nepůsobí nikterak zastarale. V kombinaci s  kovovými detaily  vzbuzuje nepřekonatelný dojem, který zapůsobí na vaši estetickou stránku. Byl navržen tak, aby splňoval znaky nadčasovosti, funkčnosti, kvality a poutavého designu. Zároveň nesmí být opomenuto lákavé barevné provedení a povrchová úprava.  Korpus nábytku je vyroben z  materiálu LDTD  neboli dřevotřískové laminované desky, která se vyznačuje pevností...

Čtěte více

Cena od:
9 099 
bez DPH 7 519 

Položky kolekce nábytku Malibu

Zobrazuji 1-2 produktů z 2 celkem

Popis kolekce nábytku Malibu

Poutavý design programu Malibu mluví sám za sebe. Zakulacené rohy vytváří dojem moderního a zároveň retro nábytku, který nepůsobí nikterak zastarale. V kombinaci s kovovými detaily vzbuzuje nepřekonatelný dojem, který zapůsobí na vaši estetickou stránku. Byl navržen tak, aby splňoval znaky nadčasovosti, funkčnosti, kvality a poutavého designu. Zároveň nesmí být opomenuto lákavé barevné provedení a povrchová úprava. 

Korpus nábytku je vyroben z materiálu LDTD neboli dřevotřískové laminované desky, která se vyznačuje pevností a tvrdostí. Navíc vám vydrží celé roky a lesklá povrchová úprava vám zajistí snadnou údržbu. 

Obohaťte váš interiér o moderní typ nábytku a objevte tak designový svět. Jistě si ho oblíbíte!

tisk

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky