Nábytkový program

Lupo

Lupo Program je momentálně vyprodán

Svěží barevná kombinace  dětského programu Lupo  vás zaujme designovou lehkostí, díky které budete mít dostatek prostoru k vlastní realizaci. Dětský pokoj není nikdy tvořen pouze nábytkem. Jsou to především hračky a doplňky, které z něj vytvářejí svébytný prostor.  Program Lupo  vyniká zajímavou kombinací dekoru dřeva a světlé barvy, která vnese elegantní atmosféru do každého interiéru. Promyšlené řešení úložných prostor vás nenechá na pochybách, že tento nábytek je tou správnou volbou! Jakmile se pustíte do zařizování dětského pokoje, není radno...

Čtěte více

Popis kolekce nábytku Lupo

Svěží barevná kombinace dětského programu Lupo vás zaujme designovou lehkostí, díky které budete mít dostatek prostoru k vlastní realizaci. Dětský pokoj není nikdy tvořen pouze nábytkem. Jsou to především hračky a doplňky, které z něj vytvářejí svébytný prostor. Program Lupo vyniká zajímavou kombinací dekoru dřeva a světlé barvy, která vnese elegantní atmosféru do každého interiéru. Promyšlené řešení úložných prostor vás nenechá na pochybách, že tento nábytek je tou správnou volbou!

Jakmile se pustíte do zařizování dětského pokoje, není radno opomíjet dostatek úložného prostoru a praktickou stránku. Vždy je nutné myslet i na nejmenší detaily, které později vysoce doceníte. Jsou to především rodiče, kteří potřebují mít vše po ruce. Program má několik prvků, které můžete libovolně kombinovat. Zvolená sestava bude přesně odpovídat proporcím pokoje. Mezi hlavní výhody dané postele patří spousta praktického úložného prostoru. 

 

 

Výhody:

  • moderní dekor
  • velkorysé úložné prostory
  • praktické provedení

Materiál:

  • LDTD laminovaná dřevotřísková deska
  • dekor: ořech/bílá

Dodání:

  • demontováno

tisk

Nákupní košík

0 ks / 0 

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky