Nábytkový program

Xelo

Xelo Program je momentálně vyprodán

Ložnicový program Xelo zaujme svým jednoduchým a elegantním designem. Jednotlivé kusy nábytku můžete různě zkombinovat a vytvořit si tak originální ložnici . Jednotlivé prvky programu nabízíme v různých dekorech . Nábytek je vyrobený  z laminovaných dřevotřískových desek LDTD . Tento materiál je k výrobě nábytku hojně využívaný zejména pro svoje dobré vlastnosti, jako je pevnost, stálost a odolnost proti krátkodobé vlhkosti a oděru. Jeho velkou předností je snadná údržba. Výhody: elegantní a moderní design snadná údržba šatní skříně...

Čtěte více

Popis kolekce nábytku Xelo

Ložnicový program Xelo zaujme svým jednoduchým a elegantním designem. Jednotlivé kusy nábytku můžete různě zkombinovat a vytvořit si tak originální ložnici. Jednotlivé prvky programu nabízíme v různých dekorech.

Nábytek je vyrobený z laminovaných dřevotřískových desek LDTD. Tento materiál je k výrobě nábytku hojně využívaný zejména pro svoje dobré vlastnosti, jako je pevnost, stálost a odolnost proti krátkodobé vlhkosti a oděru. Jeho velkou předností je snadná údržba.

Výhody:

  • elegantní a moderní design
  • snadná údržba
  • šatní skříně včetně LED osvětlení

Provedení:

  • materiál: LDTD
  • povrchová úprava: mat

tisk

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky