Nábytkový program

Starlet Plus

Starlet Plus Program je momentálně vyprodán

Program Starlet Plus  je skvělou volbou do moderně zařízené ložnice. Jednotlivé kusy nábytku jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, velkou předností programu je také jednoduchý a elegantní design. Spolehlivý dodavatel je zárukou kvality a dlouhé životnosti nábytku. Program nabízí veškerý nábytek, který v ložnici potřebujete. Je to  prostorná šatní skříň , kam si své oblečení pohodlně naskládají dvě dospělé osoby. Vybavit ji můžete jednotlivými  policemi a zásuvkami  podle vlastních potřeb. Pro menší ložnice s jedním obyvatelem či studentské pokoje je tu ...

Čtěte více

Popis kolekce nábytku Starlet Plus

Program Starlet Plus je skvělou volbou do moderně zařízené ložnice. Jednotlivé kusy nábytku jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, velkou předností programu je také jednoduchý a elegantní design. Spolehlivý dodavatel je zárukou kvality a dlouhé životnosti nábytku.

Program nabízí veškerý nábytek, který v ložnici potřebujete. Je to prostorná šatní skříň, kam si své oblečení pohodlně naskládají dvě dospělé osoby. Vybavit ji můžete jednotlivými policemi a zásuvkami podle vlastních potřeb. Pro menší ložnice s jedním obyvatelem či studentské pokoje je tu praktická komoda. Nesmí chybět ani pohodlná postel s rozměry lůžka 180x200 cm, s příjemným LED podsvícením a  2 nočními stolky, které jsou automaticky součástí. 

Veškeré plochy nábytku jsou vyrobeny z laminovaných dřevotřískových desek LDTD. Tento materiál je odolný proti možnému oděru a krátkodobé vlhkosti. Čela postele jsou čalouněna jemnou kvalitní eko kůží. Použité materiály se snadno udržují, k čištění vám postačí jemný látkový hadřík a běžně dostupný saponát.

Nábytek je proveden v neutrální bílé barvě (včetně čalounění) s lesklou povrchovou úpravou předních ploch, které doplňují elegantní úzké úchytky ve stříbrné barvě

Podle rozměrů vaší ložnice a vašich představ můžete jednotlivé kusy poskládat a kombinovat. Uplatnění najde především ve větších ložnicích, nábytek je však vhodný i do studentských pokojů. 

Výhodou bílého dekoru je snadná kombinace s dalšími barvami a odstíny. Nábytek můžete sladit s pastelovými barvami, jemnými odstíny šedé a béžové, nebo ji doplnit tmavými a tlumenými dekory. Přečtěte si více o tom, jak sladit barvy nábytku.

 

Výhody:

  • kvalitní výroba a materiály
  • snadná údržba nábytku
  • moderní dekor 
  • praktický úložný prostor

 

Provedení:

  • čalounění: eko kůže
  • materiál: LDTD
  • přední plochy: vysoký lesk
  • úchytky: hliník
  • dekor: bílá

 

Dodání:

  • dle jednotlivých kusů

 

Fotografie jsou pouze ilustrační, postel je dodávána bez roštů a matrací.

tisk

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky