Nábytkový program

Padua

Padua Program je momentálně vyprodán

Ložnicový program Padua  od  německého dodavatele  je zárukou vysoké kvality a dlouhé životnosti. Disponuje přehledným úložným prostorem a moderním designem. Nábytek je vyrobený z laminovaných dřevotřískových desek LDTD . Je to pevný materiál, odolný proti možnému oděru nebo krátkodobé vlhkosti. Plochy mají standardní povrchovou úpravu, jsou omyvatelné a jejich údržba je velmi jednoduchá. K čištění vám postačí běžný saponát a měkký hadřík. Dekor korpusu nábytku je proveden ve světlém  přírodním odstínu dubu  s...

Čtěte více

Popis kolekce nábytku Padua

Ložnicový program Padua od německého dodavatele je zárukou vysoké kvality a dlouhé životnosti. Disponuje přehledným úložným prostorem a moderním designem.

Nábytek je vyrobený z laminovaných dřevotřískových desek LDTD. Je to pevný materiál, odolný proti možnému oděru nebo krátkodobé vlhkosti. Plochy mají standardní povrchovou úpravu, jsou omyvatelné a jejich údržba je velmi jednoduchá. K čištění vám postačí běžný saponát a měkký hadřík.

Dekor korpusu nábytku je proveden ve světlém přírodním odstínu dubu s výraznější  strukturou. Přední plochy jsou v bílé barvě, kterou zdobí příčný pás v barvě korpusu. Decentní stříbrné úchytky celkový vzhled neruší a dohromady tvoří jednoduchý a příjemný design.

Program se hodí do ložnic, studentských pokojů a některé kusy i do samostatných šaten. Úložný prostor nabízí spoustu místa. 

Dekor nábytku si skvěle rozumí se světlými barvami, například žlutou, pastelově zelenou nebo starorůžovou. Neutrální bílou, světle šedou a béžovou také nic nezkazíte. Dřevěný dekor je velmi specifický, proto doporučujeme zařídit místnost nábytkem ze stejného programu. Přečtěte si víc o tom, jak sladit barvy nábytku.

 

Výhody:

  • kvalitní, pevné a odolné materiály
  • dlouhou životnost zaručí německý dodavatel
  • obrovský přehledný úložný prostor

 

Provedení:

  • materiál: LDTD
  • dekor korpusu: dub balken
  • dekor předních ploch: bílá / dub balken

 

Dodání:

  • demontováno

tisk

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky