Nábytkový program

Domi

Domi Program je momentálně vyprodán

Ložnice je místem odpočinku, a proto bychom tuto místnost měli vybavit nábytkem tak, abychom se v ní cítili dobře a byli vždy dostatečně odpočatí a připraveni na další den. Nábytkový program Domi je přesně ten, který hledáte. Je sladěn v klasickém stylu a jeho světlý dekor se hodí jak k tmavším barvám tak do světlých interiérů. Tento program se vyznačuje především svou jednoduchostí a praktičností. Korpusy všech nábytků jsou vyrobeny z velmi kvalitního materiálu a to z LDTD neboli z laminátových desek. Tento materiál je známý pro svou pevnost, odolnost, snadnou údržbu a...

Čtěte více

Popis kolekce nábytku Domi

Ložnice je místem odpočinku, a proto bychom tuto místnost měli vybavit nábytkem tak, abychom se v ní cítili dobře a byli vždy dostatečně odpočatí a připraveni na další den.

Nábytkový program Domi je přesně ten, který hledáte. Je sladěn v klasickém stylu a jeho světlý dekor se hodí jak k tmavším barvám tak do světlých interiérů. Tento program se vyznačuje především svou jednoduchostí a praktičností.

Korpusy všech nábytků jsou vyrobeny z velmi kvalitního materiálu a to z LDTD neboli z laminátových desek. Tento materiál je známý pro svou pevnost, odolnost, snadnou údržbu a odolnost vůči krátkodobé vlhkosti.

 

Provedení:

  • kašmír

tisk

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky