Nábytkový program

Catania

Catania Program je momentálně vyprodán

Program Catania  je skvělou volbou do vaší ložnice.  Německý dodavatel  je zárukou kvality a dlouhé životnosti. K výrobě nábytku byly použity  laminované dřevotřískové desky   LDTD , které jsou odolné proti krátkodobé vlhkosti a drobnému oděru. Plochy mají standardní povrchovou úpravu, jsou omyvatelné a jejich údržba je velmi jednoduchá. K čištění vám stačí běžný saponát a vlhký hadřík. Nábytek je proveden ve dvou kontrastních dekorech. Zásuvky a přední plochy jsou v  tmavém dřevěném dekoru   nocce  s výraznou...

Čtěte více

Popis kolekce nábytku Catania

Program Catania je skvělou volbou do vaší ložnice. Německý dodavatel je zárukou kvality a dlouhé životnosti.

K výrobě nábytku byly použity laminované dřevotřískové desky LDTD, které jsou odolné proti krátkodobé vlhkosti a drobnému oděru. Plochy mají standardní povrchovou úpravu, jsou omyvatelné a jejich údržba je velmi jednoduchá. K čištění vám stačí běžný saponát a vlhký hadřík.

Nábytek je proveden ve dvou kontrastních dekorech. Zásuvky a přední plochy jsou v tmavém dřevěném dekoru nocce s výraznou strukturou, korpus je v jemném bílém dekoru champagne. Snadný přístup k úložným prostorům i minimalistický detail zajistí úchytky v decentní stříbrné barvě.

Program je vhodný do ložnic a studentských pokojů, podle prostorových možností pokoje můžete jednotlivé kusy kombinovat.

Tato kombinace dekorů si skvěle rozumí se světlými a pastelovými barvami. Perfektně také ladí s neutrální bílou, světle šedou a béžovou. Vybrané kusy nábytku slaďte se stejným případně podobným dřevěným dekorem, v ideálním případě doplňte nábytkem ze stejného programu. Přečtěte si víc o tom, jak sladit barvy nábytku.

 

Výhody:

  • kvalitní, pevné a odolné materiály
  • dlouhou životnost zaručí německý dodavatel
  • praktický úložný prostor

 

Provedení:

  • materiál: LDTD
  • dekor korpusu: champagne
  • dekor předních ploch: nocce

 

Dodání:

  • demontováno

tisk

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky