Nábytkový program

Alina

Alina Program je momentálně vyprodán

Nábytek z   programu Alina  zaujme jednoduchými, strohými tvary, které jsou doplněny elegantními, dekorativními prvky.  Neutrální  přírodní dekor dubu   montana  v kombinaci s  černou  barvou   působí stylově a luxusně. Korpus i plochy jsou tvořeny  dřevovláknitými deskami MDF . Jde o často používaný materiál při výrobě nábytku, a to díky své  pevnosti ,  rozměrové stálosti  a také vysoké  odolnosti  vůči mechanickému poškození i škůdcům. Plochy MDF se snadno udržují a tak vydrží vzhledné po dlouhou...

Čtěte více

Popis kolekce nábytku Alina

Nábytek z programu Alina zaujme jednoduchými, strohými tvary, které jsou doplněny elegantními, dekorativními prvky. Neutrální přírodní dekor dubu montana v kombinaci s černou barvou působí stylově a luxusně.

Korpus i plochy jsou tvořeny dřevovláknitými deskami MDF. Jde o často používaný materiál při výrobě nábytku, a to díky své pevnostirozměrové stálosti a také vysoké odolnosti vůči mechanickému poškození i škůdcům. Plochy MDF se snadno udržují a tak vydrží vzhledné po dlouhou dobu životnosti.

Jednoduchost provedení přináší možnost využít vlastní kreativity a doladit si ložnici podle svého. Zkombinujte jednotlivé prvky řady Alina nebo se nechte inspirovat připravenými sestavami. Nezapomeňte také na dekorace, díky kterým získá ložnice váš osobitý styl!

 

Výhody:

  • stylové provedení
  • odolné a omyvatelné plochy
  • velkorysý úložný prostor
  • posuvné dveře
  • kombinovatelnost jednotlivých prvků

tisk

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky