Ložnice paní Laury je komplet v novém

Pan Tomáš se rozhodl překvapit svou ženu krásným dárkem k výročí jejich svatby. Vybavil pro ni ložnici novým nábytkovým programem, který má shodou okolností s jeho manželkou stejné jméno – Laura.

Pane Tomáši, nedá mi to nezeptat se na tu shodu jmen. Je to náhoda?

Tomáš: Přijde mi, že spíš osud. Hledal jsem ložnicový nábytek, který by byl podobný tomu, který jsme tu měli dřív. Tady bývala krásná ložnice po mých rodičích, ale dohodli jsme se s bratrem, že si ji nechá on. U té příležitosti jsme se rozhodli položit novou podlahu, udělat nějaké drobné práce a vybavit tento pokoj novým ložnicovým kompletem. A náhodou se stalo, že set Laura, který jsem vybral v OKAY, má stejné jméno jako moje žena.

Pořídit takto rozsáhlý set nábytku, dostat ho sem do třetího patra, smontovat a všechno nachystat, to jistě nebyla jednoduchá věc. Jak jste to zvládl?

Tomáš: Já nejdřív ani netušil, že se dají pořídit nábytkové programy takto jednoduše. Měl jsem představu, že budu muset sestavit celý komplet z různých kusů nábytku a dost jsem se obával, že to bude stát hodně peněz a hlavně času.

Laura: My jsme se o tom s manželem bavili už dlouho, že potřebujeme nahradit tu ložnici po tchýni. Shodli jsme se, že by měla být v tmavých odstínech, že by měla mít jednoduché tvary a já jsem chtěla skříň se zrcadlovými dveřmi. I jsme pár obchodů navštívili a psali si, z jakých kousků to všechno zkompletujeme.

Nakonec jste se ale rozhodli celý set pořídit v OKAY.

Laura: To manžel, já to vůbec netušila. Byla jsem tři týdny u syna ve Švédsku, kde žije s rodinou, a mezitím se tu přihodilo toto.

Tomáš: Já jsem na ten set kápnul už před manželčiným objezdem a rozhodl jsem se udělat tohle překvapení. Celý výběr a objednávka proběhla na internetu – na svou pěst jsem ho objednal, domluvil dopravu a vynesení do bytu. S kamarádem jsme položili podlahu a vymalovali, takže když ten nábytek přivezli, bylo všechno nachystáno. Stačilo smontovat a doladit detaily.

Jaké položky ložnicového setu jste si objednal?

Tomáš: Vlastně všechno to, co tu vidíte. Tuto postel, noční stolky, šatní skříň, jednu vysokou a jednu nízkou komodu. Později jsem doobjednal další nízkou komodu, kterou jsem ještě nevybalil, ale bude stát tady v tom místě. Pokoj je to obrovský, takže naštěstí nemusíme řešit, že by se nám tu něco nevešlo. Jo, a ještě rošt a matraci do postele.

Paní Lauro, jak jste se svou jmenovkyní spokojena?

Laura: Já jsem si chvíli připadala jako ve snu. Nebo v nějakém televizním pořadu – všechno to tu bylo v novém, vonělo to a hlavně, odstíny i dřevěný dekor odpovídá tomu, co tu měli manželovi rodiče. Do toho přišel manžel s kytkou a já se rozbrečela.

Tomáš: To můžu potvrdit. Ta první radost byla obrovská, ale myslím, že trvá i teď. Manželka pro všechno našla své místo a během krátké doby jsme se s novou ložnicí perfektně sžili.

Laura: Jsem nadšená hlavně z velké skříně a z postele. Tak dobře jsem se dlouho nevyspala.

Přejeme, ať vaše nadšení trvá ještě dlouho a ať nová ložnice dělá stále radost.

Líbí se vám tento článek?

Podobné články