Nábytkový program

Livo

Nábytek z řady Livo  vyniká svým decentně  elegantním vzhledem a funkčností.  Minimalistický styl je podtržen elgantním dekorem a neprovokujícím tvarem. Velké množství úložného prostoru a moderní design z něj dělají skvělý nábytek do každého obývacího pokoje. Tento nábytek je vyroben  z kvalitních, oboustranně laminovaných  LDTD a  MDF desek , které jsou velice kvalitní a odolné. Klíčovým prvkem použitých desek je kvalitní technologie vysokého lesku, proto je při výrobě tohoto materiálu zachován vysoký standard výroby a čistoty. ...

Čtěte více

Cena kompletu:
15 095 
bez DPH 12 475 
Cena se skládá z:

Livo - Závěsná skříňka 180 (bílá mat/bílá lesk)

Závěsná skříňka
2 899 Kč bez DPH 2 396 

Livo - Závěsná vitrína 120 (bílá mat/bílá lesk)

Vitrína
2 599 Kč bez DPH 2 148 

Položky kolekce nábytku Livo

Zobrazuji 1-3 produktů z 3 celkem

Popis kolekce nábytku Livo

Nábytek z řady Livo vyniká svým decentně elegantním vzhledem a funkčností. Minimalistický styl je podtržen elgantním dekorem a neprovokujícím tvarem. Velké množství úložného prostoru a moderní design z něj dělají skvělý nábytek do každého obývacího pokoje.

Tento nábytek je vyroben z kvalitních, oboustranně laminovaných LDTD a MDF desek, které jsou velice kvalitní a odolné. Klíčovým prvkem použitých desek je kvalitní technologie vysokého lesku, proto je při výrobě tohoto materiálu zachován vysoký standard výroby a čistoty. 

Nepodceňujte výběr nábytku do obývacího pokoje. Jde o neodmyslitelnou součást každé domácnosti, která elegantně dotváří váš interiér. Správný výběr obývacího nábytku vám zaručí nejen pohodu a spokojenost při pobytu v obývacím pokoji, ale zároveň zharmonizuje a obzvláštní váš obývací pokoj.

 

Výhody:

  • moderní design
  • snadná montáž
  • kvalitní zpracování

 

Provedení:

  • materiál: MDF, LDTD

 

 

tisk

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky