Vážení návštěvníci, rádi bychom vás informovali, že ve čtvrtek 18. 10. bude probíhat plánovaná odstávka internetových stránek, a to od 0:00 do 4:00 hodin. Děkujeme za pochopení.

x
Nábytkový program

Linea

Vítejte ve světě  ložnicového programu Linea . Pro ten jsou typické především  skříně s posuvnými dveřmi . Linea nabízí velké množství  kombinací moderních i tradičních barev , dekorů a materiálů. Vyberte si buď samotnou skříň, nebo si nakombinujte celou ložnici, včetně  nočních stolků, komod a postelí . Linea vám tak nabídne  komplexní řešení pro vaši ložnici . Nad ostatní vynikne nejen velkými úložnými prostory, ale i svým jedinečným vzhledem.

Čtěte více

Cena od:
1 099 
bez DPH 908 

Položky kolekce nábytku Linea

Zobrazuji 1-2 produktů z 2 celkem

Popis kolekce nábytku Linea

Vítejte ve světě ložnicového programu Linea. Pro ten jsou typické především skříně s posuvnými dveřmi. Linea nabízí velké množství kombinací moderních i tradičních barev, dekorů a materiálů.

Vyberte si buď samotnou skříň, nebo si nakombinujte celou ložnici, včetně nočních stolků, komod a postelí. Linea vám tak nabídne komplexní řešení pro vaši ložnici. Nad ostatní vynikne nejen velkými úložnými prostory, ale i svým jedinečným vzhledem.

tisk

Nákupní košík

0 ks / 0 

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky