Objev dokonalý obraz televizí LG!

D2136_LG_OLEDNY_

Díky televizorům OLED uvidíte své oblíbené filmy, seriály a další obsah v plných detailech 4K rozlišení a s nejhlubšími odstíny černé. Sportovní či superhrdinská akce v rychlém tempu je vždy plynulá, takže vám nic neuteče. A ty barvy...

ZenBook vám poskytne nástroje k uvolnění nové úrovně kreativity. Díky kombinaci velmi rychlého výkonu a precizní elegance vám ZenBook umožní maximalizovat svuj tvůrčí potenciál bez hranic.

Zobrazit notebooky ZenBook

Dostupný OLED televizor pro každého
Radost ze sledování televize s neuvěřitelnou kvalitou obrazu si může užít kdokoliv. Model A1 je k dispozici v různých velikostech a s řadou výjimečných funkcí.

Zobrazit modely řady A1 >

ZenBook Pro OLED
Nejlepší výkon
Zobrazit

ZenBook Pro
Profesionální tenký a lehký notebook s nejmodernějšími komponenty, který kombinuje nebývalý výkon s bezkonkurenčním stylem.

Ve všech ohledech brilantní televizor
Model B1 je dobře vybavený OLED televizor, který nabízí něco navíc. Je o úroveň výš než náš základní model OLED TV a poskytuje lepší filmový a herní zážitek.

Zobrazit modely řady B1 >

ZenBook S
Inteligentní řešení
Zobrazit

ZenBook S
Díky prvotřídním materiálům v úchvatně skvělých tenkých a světlých designech je ZenBook Deluxe jednoduše nejprestižnějším notebookem na světě.

Nejoslavovanější televizor LG OLED
Ideální televizor na filmy a hraní je k dispozici v nejrůznějších velikostech, je vybaven čtyřmi porty HDMI 2.1 a je kompatibilní s technologií G-Sync a FreeSync.

Zobrazit modely řady C1 >

Akční ceny OLED televizorů LG
Poznejte opravdové barvy

Největší síť prodejen v ČR

Aktuální leták

online prohlídka 

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky