LG G3 je nejlepším smartphonem roku 2014

Asociace GSMA ocenila telefon LG G3 jako nejlepší smartphone roku 2014. Vlajková loď korejského výrobce LG se na českém trhu nabízí od června loňského roku a přízeň si mezi spotřebiteli získala především nekompromisní výbavou, skvělým displejem a silnému zadnímu reproduktoru.

"Společnost LG měla celosvětově čtvrtý největší tržní podíl mezi mobilními telefony."

Profesor OKAY

Prvenství na evropském trhu si telefon jednoznačně zaslouží a potvrdily to i čísla prodejů za uplynulý rok, kdy se LG umístilo celosvětově na čtvrtém místě s šestiprocentním tržním podílem. Lze předpokládat, že největší podíl na tomto úspěchu měla právě vlajková loď společnosti, i když oficiální statistiky o prodejnosti jednotlivých modelů v roce 2014 zarytě mlčí.

„Jak dokazuje i letošní ročník MWC, LG G3 je telefon, který je opravdovou špičkou ve své třídě,” komentuje Marek Sojak z české pobočky LG. Mezi oblíbené funkce tohoto 5,5palcového telefonu s Quad HD displejem patří především ovládání fotoaparátu gesty, Knock Code™, OIS+ optická stabilizace obrazu s automatickým laserovým ostřením a duální blesk či pohodlné bezdrátové nabíjení.

"Telefon LG G3 patří mezi nejvýkonnější a nejlépe vybavené telefony roku 2014."

Profesor OKAY

Pokud tedy hledáte špičkově vybavený telefon, u kterého byste měli záruku spolehlivosti a kvality. Můžete vzít ohled na výsledky tohoto prestižního ocenění. Tento skvěle vybavený telefon je v současné době nabízen takřka o šest tisíc korun levněji než při svém příchodu na trh.

Objednejte si nejlepší smartphone roku 2014

 

​Mohlo by vás zajímat


10 překvapivých zajímavostí o mobilních telefonech

Smartphony se staly nedílnou součástí našich životů. Přečtěte si 10 faktů o mobilních telefonech, které jste možná ani nevěděli.

Přečíst více >>

Jak vybrat mobilní telefon

Výběr mobilního telefonu řeší tisíce Čechů denně. Přinášíme vám zábavný článek, který s výběrem rychle pomůže.

Přečíst více >>

Zvyšují mobilní telefony riziko rakoviny?

Dnes už nejsou výjimkou lidé, kteří protelefonují i šest hodin denně. Zadělávají si na zdravotní problémy, nebo je téma "rakovina a mobil" jen další fámou?

Přečíst více >>

Líbí se vám tento článek?

Podobné články