LEDNIČKA GORENJE V AKCI ZA 3399 KČ dříve za 3842 Kč | pouze 40 ks
začínáme za
LEDNIČKA GORENJE V AKCI ZA 3399 KČ dříve za 3842 Kč | pouze 40 ks

LG G3 je nejlepším smartphonem roku 2014

Asociace GSMA ocenila telefon LG G3 jako nejlepší smartphone roku 2014. Vlajková loď korejského výrobce LG se na českém trhu nabízí od června loňského roku a přízeň si mezi spotřebiteli získala především nekompromisní výbavou, skvělým displejem a silnému zadnímu reproduktoru.

"Společnost LG měla celosvětově čtvrtý největší tržní podíl mezi mobilními telefony."

Profesor OKAY

Prvenství na evropském trhu si telefon jednoznačně zaslouží a potvrdily to i čísla prodejů za uplynulý rok, kdy se LG umístilo celosvětově na čtvrtém místě s šestiprocentním tržním podílem. Lze předpokládat, že největší podíl na tomto úspěchu měla právě vlajková loď společnosti, i když oficiální statistiky o prodejnosti jednotlivých modelů v roce 2014 zarytě mlčí.

„Jak dokazuje i letošní ročník MWC, LG G3 je telefon, který je opravdovou špičkou ve své třídě,” komentuje Marek Sojak z české pobočky LG. Mezi oblíbené funkce tohoto 5,5palcového telefonu s Quad HD displejem patří především ovládání fotoaparátu gesty, Knock Code™, OIS+ optická stabilizace obrazu s automatickým laserovým ostřením a duální blesk či pohodlné bezdrátové nabíjení.

"Telefon LG G3 patří mezi nejvýkonnější a nejlépe vybavené telefony roku 2014."

Profesor OKAY

Pokud tedy hledáte špičkově vybavený telefon, u kterého byste měli záruku spolehlivosti a kvality. Můžete vzít ohled na výsledky tohoto prestižního ocenění. Tento skvěle vybavený telefon je v současné době nabízen takřka o šest tisíc korun levněji než při svém příchodu na trh.

Objednejte si nejlepší smartphone roku 2014

 

​Mohlo by vás zajímat


10 překvapivých zajímavostí o mobilních telefonech

Smartphony se staly nedílnou součástí našich životů. Přečtěte si 10 faktů o mobilních telefonech, které jste možná ani nevěděli.

Přečíst více >>

Jak vybrat mobilní telefon

Výběr mobilního telefonu řeší tisíce Čechů denně. Přinášíme vám zábavný článek, který s výběrem rychle pomůže.

Přečíst více >>

Zvyšují mobilní telefony riziko rakoviny?

Dnes už nejsou výjimkou lidé, kteří protelefonují i šest hodin denně. Zadělávají si na zdravotní problémy, nebo je téma "rakovina a mobil" jen další fámou?

Přečíst více >>

Líbí se vám tento článek?

Podobné články

Nákupní košík

0 ks / 0