LG chce vrátit úder: Smartphone G Flex 2

Samsung koncem roku 2014 solidně zabodoval a uvedl na náš trh dva kovové smartphony řady A, tedy Samsung Galaxy A5 a Samsung Galaxy A3 (recenzi na tyto telefony si můžete přečíst zde). Oba telefony nás zaujaly perfektním kovovým designem a mimořádnou rychlostí, na střední třídu nevídanou. V lednu pak Samsung na veletrhu CES představil novou vlajkovou loď v podobě modelu Galaxy S6. Nový model posbíral řadu ocenění a jeho oblíbenost bude jistě vysoká.

Společnost LG sice posbírala také mnoho ocenění za svůj smartphone LG G3, nicméně svou novou vlajkovou loď na veletrhu CES nepředstavila. Odhalení nového LG G4 se chystá až na konec dubna 2015. Mezitím už Samsung Galaxy S6 jistě budou mít v kapse stovky tisíc uživatelů. LG proto chystá ještě jeden skrytý trumf, který okázale představilo na veletrhu CES. Seznamte se, tohle je aspirant na zabijáka Samsungů. LG G Flex 2!

Prohnutý design a nepoškrábatelný povrch

Společnost LG se po úspěšném modelu G Flex rozhodla stále jít vlastní cestou prohnutého designu. Mobilní telefon G Flex 2 je taktéž zabalen do elegantní prohnuté konstrukce, která skvěle pruží a při pádu je tak odolnější než klasický design. Díky zajímavému tvaru se telefon výborně drží a jeho 5,5" OLED displej s Full HD rozlišením nabídne jemné detaily a stálé barvy ze všech úhlů. Největší "wow efekt" nicméně vzbudil povrch telefonu, který je reaktivní na teplotu a dokáže se jemně přizpůsobovat. Výsledkem této technologie je schopnost telefonu odstraňovat škrábance! Uvidíme, jak bude tato vlastnost fungovat při delším provozu, ale lákadlo je to rozhodně solidní. Představte si telefon, který ani po letech používání nejevý známky provozu!

Optická stabilizace a laserové ostření

Velkým trumfem smartphonu LG G Flex 2 má být také fotoaparát, který je vybaven novým optickým stabilizátorem obrazu a rychlým laserovým ostřením. G Flex 2 tak chce uživatelům zamést cestu k náročnějším a zajímavějším snímkům pořízeným na mobilní telefony.

Slušná výdrž a skvělý výkon

Telefon pohání špičkový procesor Qualcomm Snapdragon TM810, který bez problému rozhýbě modifikovaný operační systém Android 5.0 Lollipop. Společnost LG slibuje super rychlý multitasking a delší výdrž na baterii. Ta je dnes již zavedeného formátu Li-pol a disponuje kapacitou 3000 mAh. Samozřejmostí je také vysokorychlostní LTE připojení a spousta vychytávek, které potěší milovníky selfie i cestování. Jestli LG G Flex 2 v těžké konkurenci uspěje, je otázkou. My mu však rozhodně fandíme!

Videopředstavení

Video: LG

​Mohlo by vás zajímat


10 překvapivých zajímavostí o mobilních telefonech

Smartphony se staly nedílnou součástí našich životů. Přečtěte si 10 faktů o mobilních telefonech, které jste možná ani nevěděli.

Přečíst více >>

Jak vybrat mobilní telefon

Výběr mobilního telefonu řeší tisíce Čechů denně. Přinášíme vám zábavný článek, který s výběrem rychle pomůže.

Přečíst více >>

Zvyšují mobilní telefony riziko rakoviny?

Dnes už nejsou výjimkou lidé, kteří protelefonují i šest hodin denně. Zadělávají si na zdravotní problémy, nebo je téma "rakovina a mobil" jen další fámou?

Přečíst více >>

Líbí se vám tento článek?

Podobné články