Zabezpečovací systém

Lamax Tech Shield Plus POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ

Použité, neopotřebované zboží

Použité

Ilustrační fotografie

Cena s DPH:
5 592 Kč
Splátky:
Koupit na splátky

Poslední kus

Tento produkt není momentálně dostupný k rezervaci na žádné prodejně.

Bezpečnostní systém Lamax Tech Shield Plus splňuje nejpřísnější nároky moderní doby - jedná se o spolehlivé zařízení, které lze v případě potřeby ovládat pomocí chytrého telefonu. Bezdrátový domácí bezpečnostní systém určený pro každodenní použití, který respektuje vaše zvyky a potřeby. Doplňkové příslušenství vytvoří z vašeho domova opravdu chytrou domácnost. 

Bezpečnostní systém Lamax Tech Shield Plus splňuje nejpřísnější nároky moderní doby - jedná se o spolehlivé zařízení, které lze v případě potřeby ovládat pomocí chytrého telefonu. Bezdrátový domácí bezpečnostní systém určený pro každodenní použití, který respektuje vaše zvyky a potřeby. Doplňkové příslušenství vytvoří z vašeho domova opravdu chytrou domácnost. 

Zánovní zboží

- Zboží ve 100% technickém a funkčním stavu s plnou zárukou. Na výrobku mohou být mírné kosmetické vady, které nemají vliv na jeho užívání. Nemusí být v originálním obalu.


Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. 

Komplexní zabezpečení vaší domácnosti

Bezpečnostní systém Lamax Tech Shield Plus splňuje nejpřísnější nároky moderní doby - jedná se o spolehlivé zařízení, které lze v případě potřeby ovládat pomocí chytrého telefonu. Bezdrátový domácí bezpečnostní systém určený pro každodenní použití, který respektuje vaše zvyky a potřeby. Doplňkové příslušenství vytvoří z vašeho domova opravdu chytrou domácnost. 

 


 

Snadná a intuitivní správa

Velkou výhodou tohoto SMART systému je možná správa pomocí chytrého telefonu - aplikace vám přehledně ukáže aktuální stav, můžete nastavit různá upozornění, vypnout či zapnout alarm nebo ovládat IP kameru a domácí spotřebiče připojené přes WiFi zásuvku. Shield Tech Plus s vámi umí komunikovat také prostřednictvím mobilní sítě, kdy stačí poslat příkaz na telefonní číslo SIM karty v ovládacím panelu a bezpečnostní systém jej bez okolků splní. 

 


 

Skvělé promyšlené funkce

Detektory můžete slučovat do zón, které lze při příchodu deaktivovat jen tam, kde se budete pohybovat. Senzory kouře, unikajícího plynu nebo ochrana garáže tak zůstane aktivovaná, i když systém vypnete. Funkce záznamníku umožňuje zanechat krátký vzkaz - pomocí aplikace, příkazu SMS nebo přímo na ovládacím panelu nadiktujete, cokoliv co se vám zlíbí.

 


 

Připojení celé domácnosti

Ať už máte jakkoliv prostorný domov, tak do systému můžete připojit až 50 senzorů, 50 čipů a 10 dálkových ovladačů, kdy navíc zesilovač signálu umožní využívat systém i ve velmi rozlehlých prostorách. Tzv. Panic Button na dálkovém ovládání nebo tísňovém tlačítku (volitelné) dokáže okamžitě spustit alarm a upozornit tak okolí i vaše blízké v případě nebezpečí.  

 


 

Bezstarostná instalace a provoz

Používání bezpečnostního smart systému Shield Plus nevyžaduje žádné měsíční poplatky - platíte jen za odeslané sms zprávy. Jednotlivé senzory jsou napájeny tužkovou baterií. Ovládací panel má, kromě běžného napájení z elektřiny, integrovanou baterii. Takže v případě výpadku, či cíleného odpojení elektrického proudu bude váš dům stále plně chráněn.


Parametry

VLASTNOSTI
Druh zbožíZabezpečovací systémy
VÝKON
Technologie propojeníBezdrátový
Ovládání prostřednictvím chytrého telefonuAno
Počet současně připojených zařízení110
Počet podporovaných dálkových ovládání10
Intenzita alarmu95 dB
Maximální venkovní dosah80 m
Provozní frekvence1900
Dálkové ovládáníAno
Provozní rozsah teplot (T-T)-10 - 50 °C
Doporučená provozní relativní vlhkost0 - 80%
DESIGN
BarvaBílá
Typ ovládáníDotyk
Základní materiálAkrylový, ABS (akrylonitril-butadien-styren)
PŘÍKON
Autonomní režimAno
Vstupní napětí12
Typ baterieLithium-ion (Li-ion)
Napětí baterie3,7 V
Kapacita baterie800 mAh
Proud alarmu340 mAh
Statický proud110 mAh
OBSAH BALENÍ
Řídicí panel alarmuAno
Počet čidel dveří/oken1 kusů
Počet pohybových čidel1 kus
Počet dálkových ovládání2 kusy

Další


Hodnocení zákazníků

Napsat recenzi
    • IP kamera a několik čidel
    0 hlasů
Položit novou otázku

Splátková kalkulačka

Při výpočtu splátek došlo k chybě.
Splátky nelze v aktuální chvíli vypočítat.
Cena s DPH: 5 592 Kč
Přímá platba:
0
Doba splácení:
0 měsíců
Měsíční splátka
Podrobnosti o úvěru
Výše jedné splátky:
Počet splátek:
Splatnost ke dni v měsíci:
Předpokládané datum poskytnutí:
Datum první splátky:
Datum poslední splátky:
Roční úroková sazba:
Celková částka splatná spotřebitelem:
RPSN: