Vážení zákazníci, 1. května platí na všech prodejnách standardní otevírací doba.

x
Nábytkový program

LABYRINT

Stylový nábytkový  program Labyrint  si zamiluje každé dítě. Dekor ve veselých barvách a nápadité rozmístění skříněk vytváří veselé prostředí, do kterého se každý malý obyvatel bude vždy rád vracet.  Svěží barevná kombinace  dětského programu Labyrint  vás zaujme designovou lehkostí, díky které budete mít dostatek prostoru k vlastní realizaci.  Dětský pokoj není nikdy tvořen pouze nábytkem. Jsou to především hračky a doplňky, které z něj vytvářejí svébytný prostor.  Nábytek disponuje velkou škálou úložného prostoru pro...

Čtěte více

Cena od:
578 
s DPH 700 

Položky kolekce nábytku LABYRINT

Zobrazuji 1-9 produktů z 55 celkem 1237

dalších 9

Popis kolekce nábytku LABYRINT

Stylový nábytkový program Labyrint si zamiluje každé dítě. Dekor ve veselých barvách a nápadité rozmístění skříněk vytváří veselé prostředí, do kterého se každý malý obyvatel bude vždy rád vracet. Svěží barevná kombinace dětského programu Labyrint vás zaujme designovou lehkostí, díky které budete mít dostatek prostoru k vlastní realizaci. 

Dětský pokoj není nikdy tvořen pouze nábytkem. Jsou to především hračky a doplňky, které z něj vytvářejí svébytný prostor. Nábytek disponuje velkou škálou úložného prostoru pro oblečení, hračky i učení. Je vybaven kvalitním kováním, které odolá i tvrdému zacházení.

Během každodenního užívání jistě doceníte výhody výrobního materiálu, díky němuž je povrch plně omyvatelnýLamino desky LDTD jsou odolné vůči poškrábání a oděru. 

Provedení:

  • dekor: krémová/limetka, krémová/modrá, krémová/oranžová

tisk

Nákupní košík

0 ks / 0 

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky