Nábytkový program

La Rochelle

La Rochelle Program je momentálně vyprodán

Hledáte  elegantní nábytek do koupelny , s praktickým a  velkorysým úložným prostorem , kterou  snadno skombinujete a doplníte ? Už nemusíte hledat, tento  luxusní program La Rochelle  vám může nabídnout i více! Nemusíte si již lámat hlavu, kam uschováte veškeré hygienické potřeby všech členů domácnosti a přitom vám skříňky zaberou pouhou čtvrtinu koupelny!  Tento program je vytvořen tak, že skvěle zapadne do každého interiéru a zabere minimální prostor, takže je vhodný i do těch nejmenších koupelen. Díky elegantnímu dekoru v bílé barvě s leskem...

Čtěte více

Popis kolekce nábytku La Rochelle

Hledáte elegantní nábytek do koupelny, s praktickým a velkorysým úložným prostorem, kterou snadno skombinujete a doplníte? Už nemusíte hledat, tento luxusní program La Rochelle vám může nabídnout i více! Nemusíte si již lámat hlavu, kam uschováte veškeré hygienické potřeby všech členů domácnosti a přitom vám skříňky zaberou pouhou čtvrtinu koupelny! 

Tento program je vytvořen tak, že skvěle zapadne do každého interiéru a zabere minimální prostor, takže je vhodný i do těch nejmenších koupelen. Díky elegantnímu dekoru v bílé barvě s leskem přidá interiéru šmrnc.

Skříňky jsou vyrobeny z materiálu LDTD. Jedná se o dřevotřískovou desku, která je otěru vzdorná a zároveň se může pyšnit odolností vůči krátkodobé vlhkosti. Vyniká též díky svojí tvrdosti a pevnosti. Přední plochy jsou vyrobeny z dřevovláknitých desek MDF. Tento program zahrnuje i umyvadlo a zrcadlo s LED osvětlením.

Nechte se zlákat programem La Rochelle a vytvořte si koupelnu svých snů!

tisk

Nákupní košík

0 ks / 0 

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky