58 372 nábytku ihned k odeslání

738 zákazníků právě nakupuje

Filtrovat

Ceny

Od:
Do:

Šířka (cm)

Výška (cm)

Hloubka (cm)

Dekor/barva

Typ

Povrchová úprava

Barva/dekor korpus

Vícebarevné

Styl

Dostupnost

Zákazníci právě nakoupili

Kuchyňské skříňky

Marná sláva, ani sebevětší kuchyňská linka občas nestačí k tomu, abyste všechny potřebné suroviny v kuchyni a zejména pak vaši drahocennou kuchyňskou výbavu ukryli tak, aby vám nezacláněla a nebyla pořád na očích. Občas je zkrátka potřeba dovybavit si místnost kuchyňskými skříňkami.

Možnosti máte hned dvě. Rozšířit vaše současné vybavení dalším vestavným úložným prostorem. Jenže to dá hodně námahy už při výběru. Rozměry musí být naprosto totožné, jinak by vám doma vznikl podivný paskvil o různé šířce, výšce i hloubce. A co pak s tím?

Kdepak, kolikrát je mnohem lepší zakoupit si samostatné kuchyňské skříňky. Ty pak snadno umístíte do vašeho království, ať už je budete potřebovat navrchu či dole. Nábytkáři totiž vyrábějí jak kuchyňské skříňky horní, tak kuchyňské skříňky spodní.

S takovou pak snadno schováte třeba krabice s mlékem nebo basy piva dospodu kuchyně tak, abyste je nemuseli s velkou námahou zdvihat do velké výšky. Naopak čisticí prostředky či chemikálie můžete vyzdvihnout až nahoru nad linku tak, aby se k nim nedostaly vaše děti. Bezpečné a přitom praktické, co říkáte?

Filtrovat

Zobrazuji 1-1 produktů z 1 celkem

doporučené od nejlevnějších od nejdražších

Zobrazuji 1-1 produktů z 1 celkem

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky