Koss KOSS KSC/32 Blue (doživotní záruka) Špuntová sluchátka KOSS KSC/32 Blue (doživotní záruka) KOSS KSC/32 Blue (doživotní záruka) 4.5 2 854

Špuntová sluchátka

KOSS KSC/32 Blue (doživotní záruka)

-27% sleva

SLEVA 20 % ★★

Ilustrační fotografie

Cena s DPH:
854 Kč
Původní cena:
1 169 
Ušetříte
27% 315 Kč

Poslední kus

Tento produkt není momentálně dostupný k rezervaci na žádné prodejně.

Do uší, kabelový, Modrá, Frekvence sluchátek 15 - 20000 Hz, Citlivost sluchátek 104 dB další specifikace

Kód výrobku: KSC32BLUE
Part.No.: KSC32BL
sluchátka Koss KSC/32Stylovka jaksepatří, to jsou sluchátka Koss KSC/32! Něžná barva potěší každou ženu, která ráda poslouchá hudbu na cestách či při sportu. Rafinovaná konstrukce pro zavěšení za ušní boltec skvěle vypadá a pevně drží. Měniče jsou skryté za měkkými špunty, které pracují s uzavřenou akustikou, díky níž vás při poslechu nebude nic rušit.
 
 
Výkon sluchátek jde ruku v ruce se zpracováním a samozřejmě značkou. Hlasitá reprodukce je díky citlivosti 104 decibelů jistá. Impedance 16 ohmů potvrzuje zaměření sluchátek na pohyb venku a poslech z kapesních přehrávačů. Rozsah frekvencí je 15 až 20000 Hz. Kabel je zakončen rovným jackem 3,5 mm.
 
 

Doživotní záruka:
Na toto zařízení značky KOSS se vztahuje dle § 612 a násl. zák. č. 40/1964 (Občanský zákoník) zákonná záruka v délce 24 měsíců od data prodeje spotřebiteli.

Doživotní záruka je garance firmy KOSS, že prostřednictvím oficiálního dovozce bude zařízení opraveno nebo vyměněno prvnímu majiteli po celý jeho život a to v případě jakékoliv elektrické či mechanické závady pouze za aktuální manipulační poplatek. Výše tohoto poplatku činí 300 Kč za každé uplatnění Doživotní záruky. Spotřebitelé registrovaní na www.dozivotnizaruka.cz nebo prostřednictvím telefonu mají garantovanou sníženou sazbu manipulačního poplatku ve výši 50 Kč. Oba poplatky mohou být zvýšeny o případné náklady na poštovné či přepravné k zákazníkovi.

Více informací k doživotní záruce na stránkách www.dozivotnizaruka.cz. Výrobek je dodáván s aktivačním kódem doživotní záruky.


Výprodej 20 % - 10.-18. 6. - nový


Parametry

SLUCHÁTKA
Typ sluchátekDo uší
Styl nošeníEar-hook
Frekvence sluchátek15 - 20000 Hz
Citlivost sluchátek104 dB
Impedance16 ohm
Intrauralní typ sluchátekUšní monitory
MOŽNOSTI PŘIPOJENÍ
Technologie propojeníkabelový
Rozhraní zařízení3,5 mm
TECHNICKÉ DETAILY
BarvaModrá
Typšpuntová

Další


Hodnocení zákazníků

Napsat recenzi
    • Dobře drží na uších
    0 hlasů
    • pohodlné, při běhu nevypadávají
    0 hlasů
Položit novou otázku