NOVINKA: Doprava elektra i nábytku na vybranou prodejnu ZDARMA

x
Nábytkový program

Komi

Dětský program KOMI  zaujme především moderním designem s důrazem na účelnost. Chytře řešené úložné prostory najdete téměř v každém jednotlivém dílu. Dokonale lze využít prostor pod postelemi, kde najdete nejen zásuvky, ale také skříň či stůl v případě patrové postele. Díky ní ušetříte spoustu prostoru a děti vaši originalitu ocení. Čela postelí plní i funkci poliček. Výrazné růžové nebo světle modré prvky dodávají sestavě "chlapeckou" nebo "dívčí" vizáž. Jednotlivé kusy nábytku programu KOMI lze vzájemně kombinovat a vytvářet tak originální sestavy...

Čtěte více

Cena kompletu:
18 796 
bez DPH 15 533 
Cena se skládá z:

Patrová postel Komi KM 14 (růžová)

Dvoupatrová postel
8 799 Kč bez DPH 7 271 

Komi KM 2 (Růžová)

Dětská skříň
3 999 Kč bez DPH 3 305 

Komi KM 4 (Růžová)

Dětský regál
2 699 Kč bez DPH 2 230 

Komi KM 7 (Růžová)

Dětská komoda
3 299 Kč bez DPH 2 726 

Položky kolekce nábytku Komi

Zobrazuji 1-9 produktů z 12 celkem 12

dalších 9

Popis kolekce nábytku Komi

Dětský program KOMI zaujme především moderním designem s důrazem na účelnost. Chytře řešené úložné prostory najdete téměř v každém jednotlivém dílu. Dokonale lze využít prostor pod postelemi, kde najdete nejen zásuvky, ale také skříň či stůl v případě patrové postele. Díky ní ušetříte spoustu prostoru a děti vaši originalitu ocení.

Čela postelí plní i funkci poliček. Výrazné růžové nebo světle modré prvky dodávají sestavě "chlapeckou" nebo "dívčí" vizáž. Jednotlivé kusy nábytku programu KOMI lze vzájemně kombinovat a vytvářet tak originální sestavy pro dětský i studentský pokoj.

Během každodenního užívání jistě doceníte výhody výrobního materiálu, díky němuž je povrch plně omyvatelnýLamino desky LDT jsou odolné vůči poškrábání a oděru. 

Poznámka. Dekorace na fotografii nejsou součástí nabízeného zboží.

 

Provedení:

  • dekor: jasan/modrá, jasan/růžová
  • materiál: LDT o síle 1,6 cm

tisk

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky