62 242 nábytku ihned k odeslání

3 599 zákazníků právě nakupuje

Filtrovat

Filtr výrobků

Ceny

Od:
Do:

Šířka (cm)

Výška (cm)

Hloubka (cm)

Dekor/barva 0

Více

Materiál 0

Příznaky zboží 0

Více

Zákazníci právě nakoupili

Kancelářské stoly - Vyrobeno v Německu

Kancelářské stoly

Kvalitní kancelářský stůl je, spolu s dobrou židlí, naprostým základem každé pracovny či kanceláře. Měl by jak umožnit zdravé sezení při práci, tak pro ni poskytnout dost prostoru a působit přitom reprezentativně. I když takový stůl nemusí být úplně lehké najít, u nás to nebude žádný problém.


Psací, PC nebo kancelářský stůl?

Při výběru kancelářských stolů je kromě jejich rozměrů dobré vědět také to, na co budou používány. Jednoduchý psací stůl si může dovolit působit jemně a poskytnout jen pár šuplíků na důležité dokumenty. Větší kancelářské stoly, vybavené objemnějším úložným prostorem a odolnou deskou unesou vše, co na ně naložíte, od notebooku po hromady šanonů. Při pořizování PC stolu je důležitým prvkem police na počítač a výsuvná deska na klávesnici. Na OKAY.cz najdete všechny.


Kancelářské stoly s úložným prostorem

Do pokojů dětí a studentů přijdou vhod kancelářské stoly s úložným prostorem, který pojme sešity, učebnice i dětské poklady. Příjemný design a odolný materiál působí přívětivě a vydrží nápor školního roku. Především starší školáci uvítají výsuvnou desku na klávesnici a praktické šuplíky. Kancelářské stoly s úložným prostorem a odolným povrchem pomohou uspořádat a udržet systém v pokojíčku i v pracovně.


Výběr kancelářského stolu

Správný kancelářský stůl by měl poskytnout dostatečnou plochu pro práci i pro počítač. Pro vybavení dětského pokoje uvítáte stůl s nastavitelnou výškou, do kanceláře zase kancelářský stůl z masivu. U stolu vyhovující výšky by se vám mělo sedět pohodlně, v dostatečné vzdálenosti od případného monitoru a s místem na nohy. Lokty, položené na stole, by měly tvořit pravý úhel. Standardní výška desky kancelářského stolu je 75 cm, stejně jako jeho minimální šířka, a PC monitor by od vašich očí mělo dělit alespoň 60 cm.

A teď, když už víte, jaké parametry by měl váš stůl splňovat, je načase vybrat si kvalitní a reprezentativní kousek z naší nabídky kancelářských stolů.

 

GCS201219

Kancelářské stoly ➤ s expedicí do 24 hodin ✔ Kancelářské stoly skladem ✔ Doprava na prodejny OKAY zcela ZDARMA ⛟ Rychle a výhodně ✔ OKAY.cz


Filtrovat

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky