Vážení zákazníci, 1. května platí na všech prodejnách standardní otevírací doba.

x
Nábytkový program

Junior medvídek

Dětský nábytkový program Junior  v moderním designu a svěžích barvách se skvěle hodí na vybavení dětského pokoje. Program Junior skýtá širokou možnost využití. Nábytek nabízí  velké množství šikovně řešeného úložného prostoru , do kterého můžete uložit překážející lůžkoviny či polštáře, hračky nebo oblečení. Různé provedení skříní a komod ukryje nepřeberné množství oblečení, psacích potřeb či hraček. Nábytek je vyroben  z laminované LDTD . Dekor s moderním květinovým...

Čtěte více

Cena od:
578 
s DPH 699 

Položky kolekce nábytku Junior medvídek

Zobrazuji 1-9 produktů z 12 celkem 12

dalších 9

Popis kolekce nábytku Junior medvídek

Dětský nábytkový program Junior v moderním designu a svěžích barvách se skvěle hodí na vybavení dětského pokoje. Program Junior skýtá širokou možnost využití. Nábytek nabízí velké množství šikovně řešeného úložného prostoru, do kterého můžete uložit překážející lůžkoviny či polštáře, hračky nebo oblečení. Různé provedení skříní a komod ukryje nepřeberné množství oblečení, psacích potřeb či hraček.

Nábytek je vyroben z laminované LDTD. Dekor s moderním květinovým motivem a obrázkem roztomilého medvídka se jistě zalíbí nejedné mladé slečně. Dále disponuje kvalitním kováním s dlouhou životností a praktickými pohodlnými úchytkami. 

Program obsahuje jednoduché, avšak chytře řešené kusy nábytku, které můžete mezi sebou vzájemně kombinovat a vytvořit si nábytkovou sestavu podle vlastních představ. Takto sjednocený nábytek snadno doladíte doplňky. 

 

Provedení:

  • dekor: růžová
  • materiál: LDTD - omyvatelný povrch
  • pohodlné čtvercové úchyty

Dodání:

  • demontováno

 

tisk

Nákupní košík

0 ks / 0 

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky