Nábytkový program

Junior medvídek

Dětský nábytkový program Junior  v moderním designu a svěžích barvách se skvěle hodí na vybavení dětského pokoje. Program Junior skýtá širokou možnost využití. Nábytek nabízí  velké množství šikovně řešeného úložného prostoru , do kterého můžete uložit překážející lůžkoviny či polštáře, hračky nebo oblečení. Různé provedení skříní a komod ukryje nepřeberné množství oblečení, psacích potřeb či hraček. Nábytek je vyroben  z laminované LDTD . Dekor s moderním květinovým...

Čtěte více

Cena kompletu:
12 354 
s DPH 14 949 
Cena se skládá z:

Junior - Komoda, medvídek 11 (bříza/růžová)

Dětská komoda
1 652 Kč s DPH 1 999 

Junior - PC stůl, medvídek 13 (bříza/růžová)

Dětský pracovní stůl
2 066 Kč s DPH 2 500 

Junior - Police, medvídek 14 (bříza/růžová)

Dětská police
1 157 Kč s DPH 1 400 

Junior - Komoda, medvídek 7 (bříza/růžová)

Dětská komoda
3 595 Kč s DPH 4 350 

Junior - Postel, medvídek 16 (bříza/růžová)

Klasická postel
3 884 Kč s DPH 4 700 

Položky kolekce nábytku Junior medvídek

Zobrazuji 1-9 produktů z 16 celkem 12

dalších 9

Popis kolekce nábytku Junior medvídek

Dětský nábytkový program Junior v moderním designu a svěžích barvách se skvěle hodí na vybavení dětského pokoje. Program Junior skýtá širokou možnost využití. Nábytek nabízí velké množství šikovně řešeného úložného prostoru, do kterého můžete uložit překážející lůžkoviny či polštáře, hračky nebo oblečení. Různé provedení skříní a komod ukryje nepřeberné množství oblečení, psacích potřeb či hraček.

Nábytek je vyroben z laminované LDTD. Dekor s moderním květinovým motivem a obrázkem roztomilého medvídka se jistě zalíbí nejedné mladé slečně. Dále disponuje kvalitním kováním s dlouhou životností a praktickými pohodlnými úchytkami. 

Program obsahuje jednoduché, avšak chytře řešené kusy nábytku, které můžete mezi sebou vzájemně kombinovat a vytvořit si nábytkovou sestavu podle vlastních představ. Takto sjednocený nábytek snadno doladíte doplňky. 

 

Provedení:

  • dekor: růžová
  • materiál: LDTD - omyvatelný povrch
  • pohodlné čtvercové úchyty

Dodání:

  • demontováno

 

tisk

Nákupní košík

0 ks / 0 

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky