Nábytkový program

Junior mechanik

Dětský program Junior mechanik rozzáří oči nejednoho malého milovníka aut. Přední plochy nábytku pokrývají ilustrované kresby automechanika , které jsou pro děti největším lákadlem. Program disponuje různými typy nábytku, které si můžete kombinovat dle své libosti a prostorových možností. Můžete si být jistí, že pro vašeho malého kutila vytvoříte příjemné prostředí pro jeho každodenní činnosti. Program Junior skýtá širokou možnost využití. Nábytek nabízí  velké množství šikovně řešeného úložného prostoru , do kterého můžete uložit...

Čtěte více

Cena kompletu:
13 304 
s DPH 16 099 
Cena se skládá z:

Junior mechanik - Police (šedá/modrá)

Dětská police
826 Kč s DPH 999 

Junior mechanik - Komoda (šedá/modrá)

Dětská komoda
3 512 Kč s DPH 4 250 

Junior mechanik - Komoda rohová (šedá/modrá)

Dětská komoda
2 107 Kč s DPH 2 550 

Junior mechanik - Regál (šedá/modrá)

Dětský regál
2 562 Kč s DPH 3 100 

Junior mechanik - Skříň (šedá/modrá)

Dětská skříň
4 297 Kč s DPH 5 200 

Položky kolekce nábytku Junior mechanik

Zobrazuji 1-9 produktů z 15 celkem 12

dalších 9

Popis kolekce nábytku Junior mechanik

Dětský program Junior mechanik rozzáří oči nejednoho malého milovníka aut. Přední plochy nábytku pokrývají ilustrované kresby automechanika, které jsou pro děti největším lákadlem. Program disponuje různými typy nábytku, které si můžete kombinovat dle své libosti a prostorových možností. Můžete si být jistí, že pro vašeho malého kutila vytvoříte příjemné prostředí pro jeho každodenní činnosti.

Program Junior skýtá širokou možnost využití. Nábytek nabízí velké množství šikovně řešeného úložného prostoru, do kterého můžete uložit překážející lůžkoviny či polštáře, hračky nebo oblečení. Různé provedení skříní a komod ukryje nepřeberné množství oblečení, psacích potřeb či hraček. Nábytek je vyroben z laminované LDTD. Dále disponuje kvalitním kováním s dlouhou životností a praktickými pohodlnými úchytkami. 

 

Provedení:

  • dekor: modrá
  • materiál: LDTD - omyvatelný povrch
  • pohodlné čtvercové úchyty

Dodání:

  • demontováno

tisk

Nákupní košík

0 ks / 0 

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky