Nábytkový program

Junior džungle

Dětský nábytkový program Junior  v moderním designu a svěžích barvách se skvěle hodí na vybavení dětského pokoje. Program Junior skýtá širokou možnost využití. Nábytek nabízí  velké množství šikovně řešeného úložného prostoru , do kterého můžete uložit překážející lůžkoviny či polštáře, hračky nebo oblečení. Různé provedení skříní a komod ukryje nepřeberné množství oblečení, psacích potřeb či hraček. Nábytek je vyroben  z laminované LDTD . Dekor s moderním  motivem...

Čtěte více

Cena od:
537 
s DPH 650 

Položky kolekce nábytku Junior džungle

Zobrazuji 1-9 produktů z 13 celkem 12

dalších 9

Popis kolekce nábytku Junior džungle

Dětský nábytkový program Junior v moderním designu a svěžích barvách se skvěle hodí na vybavení dětského pokoje. Program Junior skýtá širokou možnost využití. Nábytek nabízí velké množství šikovně řešeného úložného prostoru, do kterého můžete uložit překážející lůžkoviny či polštáře, hračky nebo oblečení. Různé provedení skříní a komod ukryje nepřeberné množství oblečení, psacích potřeb či hraček.

Nábytek je vyroben z laminované LDTD. Dekor s moderním motivem džungle se jistě zalíbí nejednomu dobrodruhovi. Dále disponuje kvalitním kováním s dlouhou životností a praktickými pohodlnými úchytkami. Program obsahuje jednoduché, avšak chytře řešené kusy nábytku, které můžete mezi sebou vzájemně kombinovat a vytvořit si nábytkovou sestavu podle vlastních představ. Takto sjednocený nábytek snadno doladíte doplňky. 

Provedení:

  • dekor: zelená
  • materiál: LDTD - omyvatelný povrch
  • 1x dveře

Výhody:

  • možnost kombinace s ostatním nábytkem řady Junior

 

tisk

Nákupní košík

0 ks / 0 

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky