LEDNIČKA SAMSUNG V AKCI ZA 19 999 KČ dříve za 24 990 Kč | pouze 7 ks
Nábytkový program

Julia

Julia Program je momentálně vyprodán

Zařiďte si kuchyň v tradičním, téměř až rustikálním, stylu. Vytvořte si tak příjemné a hezké prostředí pro vaše vaření  s kuchyňským programem Julia.  Jednotlivé prvky vás zaujmou svým provedením, připomínajícím starší časy. Veškeré díly jsou praktické a překvapivě prostorné. Díky  klasickým prolisům  a  tradičním dekorům  vytvoří klidnou atmosféru. Vyberte si ze 4 moderních kombinací a zútulněte si svůj domov. V nabídce provedení jsou  dekory olše, ořech, buk a dub arlington. Kuchyňský program Jula krásně zapadne jak do běžné domácnosti nebo...

Čtěte více

Popis kolekce nábytku Julia

Zařiďte si kuchyň v tradičním, téměř až rustikálním, stylu. Vytvořte si tak příjemné a hezké prostředí pro vaše vaření s kuchyňským programem Julia. Jednotlivé prvky vás zaujmou svým provedením, připomínajícím starší časy. Veškeré díly jsou praktické a překvapivě prostorné.

Díky klasickým prolisům a tradičním dekorům vytvoří klidnou atmosféru. Vyberte si ze 4 moderních kombinací a zútulněte si svůj domov. V nabídce provedení jsou dekory olše, ořech, buk a dub arlington.

Kuchyňský program Jula krásně zapadne jak do běžné domácnosti nebo třeba na chalupu, kde ještě více vynikne.

Provedení:

  • materiál: LDTD/MDF
  • kovové úchytky

tisk

Nákupní košík

0 ks / 0 

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky