Jaký koupit vysavač, když máte doma zvíře

Máte doma psa nebo kočku, je to rodinný mazlíček, který může s vámi na gauč i do postele? Pak patříte mezi početnou skupinu Čechů. Každý, kdo má doma čtyřnohého kamaráda jistě rychle zjistil, že soužití s ním v domě či bytě přináší mnoho krásného. Je tady často bohužel i pár nepříjemností, které toto soužití může přinést. Řeč je hlavně o problému chlupů vypadávajících ze zvířecího kožichu. Nejintenzivnější je tento problém v období línání. Jak si s ním poradit? Řešení může být velice jednoduché. Základem je kvalitní vysavač.

Fakt, že domácí mazlíčci začínají být v domácnostech čím dál častějším jevem totiž neunikl ani přímo výrobcům domácí techniky a vysavačů. V jejich nabídce nalezneme přístroje, které jsou uzpůsobeny zvířecí srsti na míru. Pomohou vám váš společný domov udržet neustále čistý a bezpečný.

"Psí srst se může zapíchnout do koberce i sedačky jako jehla. Obyčejný vysavač může mít s jejím odstraněním problém."

Profesor OKAY
 

 

Co se zvířecí srstí zatočí?


Stačí mít doma kvalitního elektro pomocníka, který se zvířecí srstí hravě zatočí. Pokud se chcete zbavit zvířecí srsti z koberců, zvolte vysavač s dostatečným výkonem a klasickým velkým turbo kartáčem. K odstranění srsti z gaučů, křesel, pohovek a čalounění vám postačí mini turbokartáč. Čistotě domova pomohou také výkonné filtry, které zvládnou vysát i mikročástečky nečistot, které mohou doma dráždit alergiky.
 

"Turbokartáč díky rotaci nástavce s tuhými štětinami skvěle odstraní nejen srst domácích mazlíčků, ale například také hlubší zašlapané nečistoty z  koberce."

Profesor OKAY

 

Naše nabídka vhodných vysavačů pro domácnosti s mazlíčky

Sáčkové vysavače                                     Bezsáčkové vysavače

Líbí se vám tento článek?

Podobné články

Nákupní košík

0 ks / 0