Jaký koupit vysavač, když máte doma zvíře

Jak se zbavit chlupůMáte doma psa nebo kočku, je to rodinný mazlíček, který může s vámi na gauč i do postele? Pak patříte mezi početnou skupinu Čechů. Každý, kdo má doma čtyřnohého kamaráda jistě rychle zjistil, že soužití s ním v domě či bytě přináší mnoho krásného. Je tady často bohužel i pár nepříjemností, které toto soužití může přinést. Řeč je hlavně o problému chlupů vypadávajících ze zvířecího kožichu. Nejintenzivnější je tento problém v období línání. Jak si s ním poradit? Řešení může být velice jednoduché. Základem je kvalitní vysavač.

Fakt, že domácí mazlíčci začínají být v domácnostech čím dál častějším jevem totiž neunikl ani přímo výrobcům domácí techniky a vysavačů. V jejich nabídce nalezneme přístroje, které jsou uzpůsobeny zvířecí srsti na míru. Pomohou vám váš společný domov udržet neustále čistý a bezpečný.

"Psí srst se může zapíchnout do koberce i sedačky jako jehla. Obyčejný vysavač může mít s jejím odstraněním problém."

Profesor OKAY
 

Jaký vysavač na zvířecí chlupy?

 

Co se zvířecí srstí zatočí?


Stačí mít doma kvalitního elektro pomocníka, který se zvířecí srstí hravě zatočí. Pokud se chcete zbavit zvířecí srsti z koberců, zvolte vysavač s dostatečným výkonem a klasickým velkým turbo kartáčem. K odstranění srsti z gaučů, křesel, pohovek a čalounění vám postačí mini turbokartáč. Čistotě domova pomohou také výkonné filtry, které zvládnou vysát i mikročástečky nečistot, které mohou doma dráždit alergiky.
 

"Turbokartáč díky rotaci nástavce s tuhými štětinami skvěle odstraní nejen srst domácích mazlíčků, ale například také hlubší zašlapané nečistoty z  koberce."

Profesor OKAY

 

Naše nabídka vhodných vysavačů pro domácnosti s mazlíčky

Sáčkové vysavače                                     Bezsáčkové vysavače

Líbí se vám tento článek?

Podobné články