Jak vypadá současný designový nábytek?

Designový nábytek udělá z obyčejné místnosti nevšední prostor. Velkou výhodou současného designového nábytku je nejen neotřelý vzhled, ale také jeho praktičnost. Designéři vědí, že pouhá image nestačí, a proto se snaží o rafinované zabudování šuplíků, dvířek a jiných úložných prostor.

Současný designový nábytek je elegantní a má klasické linie bez kýčovitých ozdůbek. To umožňuje snadnou údržbu a jednoduché sladění s ostatním vybavením. K výrobě se nejčastěji používá dřevo, broušené sklo, chrom a ocel. Díky tomuto materiálu a neutrálním barvám můžete moderní nábytek zakomponovat kamkoliv.  Poskládáte z něj kompletní celek, anebo ho propojíte s jiným nábytkovým stylem.

Hlavní znaky:

  • čistý hladký styl bez zbytečného zdobení
  • asymetrická konstrukce ladící s okolním nábytkem
  • barevné variace i klasické barvy jako černá, bílá, světle hnědá
  • materiál: dřevo, sklo, chrom, ocel

Elegantní a designový nábytek, který se dá jednoduše variovat, najdete také v naší nabídce. Z vybraných kousků můžete sestavit celý pokoj, byt nebo ho můžete použít jako neotřelý doplněk. Barvy můžete variovat podle vašich představ. Držte se třeba osvědčených neutrálních barev, nebo svému domovu dejte pestrobarevný look.  

Obývací stěna Fizzy

Tato stěna odpovídá vysoce modernímu pojetí obývacího pokoje. Její povrch na první pohled zaujme rafinovanou kombinací vysokého lesku s matnými plochami. Lesklé plochy oceníte obzvláště v menších panelákových bytech, protože opticky zvětší a prosvětlí vaši místnost. Stěna je variabilní, takže skvěle padne do malého i velkého bytu. O počtu skříněk rozhodujete sami. Přesto, že má stěna exkluzivní nádech moderny, nepotřebujete pro její umístění drahou vilu. Fizzy je vyrobena v Itálii a kdo může říct, že rozumí designu a eleganci lépe, než Italové?

Chci se dozvědět víc

Židle Ally Bess

Ally Bess je židle jednoduchých linií. Má měkké polstrování a ergonomicky řešenou opěrku, která je zaoblená a bude vám dobrou oporou pro správné držení těla. Díky množství barevných variací se hodí převážně do bytu pro mladé. Můžete si tak dopřát populární možnost mít u jednoho stolu židle různých barev. Každý může mít vlastní židli ve vytoužené barvě. Hravý vzhled zároveň prosvětlí nudnou fádnost bytu se starším nábytkem, na jehož rekonstrukci zrovna nemáte čas, nebo peníze.

Chci se dozvědět víc

Obývací nábytek Malibu

Výhoda tohoto nábytku je velká barevná variabilita. Vybrat si můžete zářivé odstíny i přírodní barvy. Rustikální vzhled a výrazné barvy jsou ideálním řešením pro vyplnění větších prostor. Nábytek se skvěle hodí nejen do domácnosti, ale také do komerčních a veřejných prostor. Zaujme vysokým leskem, precizní hladkou povrchovou úpravou, kovovými nožkami a úchyty. Ostré rohy jsou zaobleny, takže nábytek splňuje vysoká bezpečnostní opatření a eliminuje možnost úrazu způsobeného nárazem na hranu.

Chci se dozvědět víc

BESS – nábytek do každé místnosti

Tento nábytek bude vyhovovat spíše prostorám rodinného domu. Jedná se o příjemnou kombinaci dřeva s bílými, nebo šedými povrchy. Nábytek je velmi vzdušný, a to díky podnoží z masivu, které je jeho charakteristickým rysem. Program designově odpovídá skandinávskému stylu, který se vyznačuje jednoduchostí a odkazem k přírodě.

Chci se dozvědět víc


Líbí se vám tento článek?

Podobné články