Elektro pod stromečkem bez obav! Garance vrácení zboží do 15. 1. 2017 + garance doručení do Vánoc.

x

Jak vybrat sušičku prádla

Sušičky prádla prozatím stojí ve stínu jiného elektra, ale neprávem. Dokážou vám totiž ušetřit spoustu prostoru i času. Vyprané prádlo můžete usušit během chvilky, a navíc nepotřebujete žádný sušák ani neplýtváte časem při věšení prádla. Projděte si s námi, podle čeho můžete vybírat.

Rozměry a kapacita

Pokud bydlíte v malém bytě sami dva, potřebujete šetřit prostor, kde se dá. S tím vám může pomoct menší sušička, díky které nebudete muset přemýšlet, kam dáte sušák plný prádla, aby se o něj nikdo nepřerazil. Bohatě vám bude stačit sušička, která najednou zvládne 7 kg prádla. Taková sušička zabere na šířku maximálně 60 cm, takže ani v malém bytě nezabere moc místa.

SUŠIČKY NA 7 KG PRÁDLA

Pro malou rodinu se výborně hodí sušička s průměrnou kapacitou. Nezabere tolik místa, jako největší sušičky, ale zároveň v ní pohodlně usušíte všechno prádlo najednou. Ideální je taková, do které se vejde 8 kg prádla. Takových sušiček je obecně na trhu nejvíce, máte tedy na výběr z opravdu široké nabídky.

SUŠIČKY NA 8 KG PRÁDLA

Pro velkou rodinu se naopak hodí sušička, do které se vejde i velké týdenní prádlo. Pokud je vás doma více, doporučujeme sušičku s kapacitou aspoň 9 kg. Je jasné, že taková sušička už zabere o něco víc místa. Ve výsledku ale ušetříte spoustu času, protože takovou hromadu prádla byste jinak museli rozvěsit ručně.

SUŠIČKY NA 9 A VÍCE KG PRÁDLA

Energetická třída

Jednou z nejvíce vyhledávaných kategorií je u bílého elektra energetická třída. Stejné je to i u sušiček prádla. U nás v e-shopu najdete i extra úsporné A+++ sušičky. Většinou platí, že čím úspornější sušička je, tím vyšší je její cena.

Investice do úsporné sušičky se z dlouhodobého hlediska určitě vyplatí. Peníze, které byste ušetřili za méně úspornou variantu při nákupu, ušetříte s každým použitím úspornější sušičky. Za několik let provozu se vám investice úspornější sušičky vrátí. V nabídce najdete úsporné sušičky třídy A+ až A+++.

ÚSPORNÉ SUŠIČKY

Pokud ale hledáte sušičku, kterou budete používat jen občas, vyplatí se vám vybírat z těch běžnějších. Na příležitostné sušení vám postačí sušička, která nemá tak velkou kapacitu. Ideální bude některá s kapacitou 8 kg prádla a třídou A.

SUŠIČKY S PRŮMĚRNOU SPOTŘEBOU

Nenašli jste kategorii, podle které byste si vybrali? Prohlédněte si celou nabídku sušiček prádla ZDE.

Líbí se vám tento článek?

Podobné články

BEKO DPS 7405 G B5

11 561 

s DPH 13 990 

BEKO DS 7434 CSRX

14 041 

s DPH 16 990 

AEG AbsoluteCare T8DBG48SC

13 214 

s DPH 15 990 

Beko DPU8360X

9 751 

s DPH 11 799 

Nákupní košík

0 ks / 0