Jak vybrat smoothie maker

Co smoothie mixér umí?

Smothie mixér je skvělou volbou, pokud se chystáte vyrábět domácí šťávy z ovoce či zeleniny. Není to ale jeho jediné využití. Skvěle zvládne také dětské výživy nebo třeba krémové polévky. Záleží jen na vás, na co jej budete chtít využít. Podívejte se, podle čeho si mixér vybrat.

Příkon

Většina smoothie mixérů na trhu se pohybuje v rozmezí 250 – 350 Wattů. Příkon 350 W bohatě stačí i na rozmixování zmraženého ovoce či zeleniny, popřípadě drcení ledu. Slabší přístroje mohou mít s mraženými ingrediencemi potíže. Pokud tedy budete mixovat i něco mraženého, vyplatí se vsadit na příkon aspoň 300 W.

Rychlosti

Většina smoothie má jednu rychlost mixování. Ta na běžný provoz zcela stačí. K dostání jsou ale i vícerychlostní smoothie, které oceníte, pokud si chcete své nápoje připravit opravdu bleskově.

Počet nádob a objem

Hlavní výhodou těchto mixérů je nepochybně přenosná nádoba na mixování, která slouží i jako láhev. V té nejdřív vše pohodlně umixujete a pak jen uzavřete víčkem a máte lahodný nápoj s sebou. K většině modelů dostanete jednu přenosnou nádobu. Pokud však bude smoothie využívat víc lidí, můžete si pořídit i model se dvěma láhvemi. Mají objem 0,6 l, což je pro denní porci zdravého nápoje optimální.

Materiál nožů

Nože mixéru jsou vyrobené z nerezové oceli, takže spolehlivě rozmixují vše potřebné a netupí se. Kromě toho také udržují neutralitu chuti, takže můžete krátce po sobě mixovat jahody a okurky aniž byste cítili zbytkovou chuť předchozího.

Barvy

Smoothie mixéry jsou moderní, a navíc i stylové doplňky každé domácnosti. To platí především o barvách. Jsou k sehnání v mnoha veselých odstínech, které vás vždy příjemně naladí. Výběr barvy samozřejmě necháme zcela na vás.

Nabídka smoothie mixérů

Líbí se vám tento článek?

Podobné články

Concept SM3393

1 536 

bez DPH 1 269 

Smoothie maker Concept SM 3350

449 

bez DPH 371 

Severin SM 3737

1 139 

bez DPH 941 

Russell Hobbs 21350-56

729 

bez DPH 602 

Nákupní košík

0 ks / 0