Jak vybrat sendvičovač

Pokud máte rádi sendviče, vafle, nebo třeba grilovanou zeleninu bez tuku, určitě se vám bude doma hodit sendvičovač. Jak ale vybrat ten správný? Připravili jsme pro vás krátký a přehledný návod, ve kterém snadno zjistíte, jak na to.

Jaký typ potravin chci opékat?

Pokud patříte mezi konzervativnější lidi, kterým stačí klasický sendvič, bude pro vás ideální volbou základní přístroj. Máte nejjednodušší výběr, a navíc pravděpodobně ušetříte. Multifunkční sendvičovače totiž bývají o něco dražší.

Běžný sendvičovač

Pokud ale milujete vafle nebo třeba na sucho grilovanou zeleninu, měli byste se zaměřit na složitější přístroje. Ty vám nabídnou rozmanité možnosti. Vy si vždy budete moct připravit jídlo přesně podle své chuti a nálady.

Multifunkční sendvičovač

Pro kolik lidí nejčastěji vařím?

Bydlíte sami, nebo jste doma jenom dva? V tom případě vám určitě bude bohatě stačit některý z menších sendvičovačů, které najednou zvládnou opékat 1 nebo dva sendviče. I když byste si pozvali kamarády na večeři, zvládnete dostatečně rychle připravovat další kousky, zatímco vaši hosté budou spokojeně chválit vaše vynikající sendviče.

Malý sendvičovač

Je vás doma víc než 3? Pokud ano a všichni máte rádi sendviče, měli byste sáhnout po takovém, který zvládne najednou připravit 4-5 kusů. Díky tomu budete moct jíst všichni společně. Než dojíte první sendvič, snadno připravíte pro každého druhý i třetí.

Velký sendvičovač

Teď už byste měli mít jasno, jaký typ sendvičovače je ten pravý pro vás. Přejeme vám dobrou chuť. :)

Líbí se vám tento článek?

Podobné články