Jak vybrat dárky pro ženy

Vybírání vhodných dárků je zpravidla tvrdým oříškem pro nejednoho z nás. Určitě už se vám stalo, že jste za žádnou cenu nemohli přijít na dárek, kterým byste opravdu potěšili ženu. Projděte si výběr pěti dárků pro ženy, které jsme pro vás vybrali. Třeba mezi nimi najdete ten, který jste hledali.

Aby se cítila jako bohyně

Možná to zní jako klišé, ale každá žena se chce líbit. I vy můžete vhodným výběrem dárku přispět k tomu, aby se ženám kolem vás splnilo toto přání. Není potřeba vymýšlet složité nesmysly. Často nejvíc potěší i zdánlivě obyčejný dárek. Ženy jej ocení. Uvidíte.

Kvalitní žehlička vlasů

Znáte to všichni. Probudíte se do krásného rána, za hodinu máte být na schůzce, ale vlasy vaší ženy vypadají jako po týdenním flámu. Co s tím? Pokud má ráda upravené a rovné vlasy, určitě ji jako první napadne žehlička na vlasy. Ano, s tou se skutečně dá zachránit mnohé. Ženy by mohly vyprávět. Udělejte radost svým ženám třeba právě žehličkou na vlasy. Budou vám vděčné.

Nabídka žehliček na vlasy

Nový bezbolestný epilátor

Určitě už jste od žen slyšeli, že holení nohou není jejich oblíbenou činností. Tím hlavním důvodem jsou ovšem nepříjemné pocity spojené s epilací. S nekvalitními přístroji není epilace zrovna procházkou po zahradě. Myslete na to, jak se vaše žena cítí. Ukažte, že vám na vaší ženě opravdu záleží a darujte jí kvalitní epilátor. Určitě to velmi ocení a bude šťastná, že u epilace nemusí nadále snášet bolest.

Nabídka epilátorů

 

 

Ukažte, že ji opravdu milujete

Určitě už jste se zamýšleli nad tím, jak maličkostmi dokazovat, že vám na někom záleží. Jistě. Jsou tady květiny, bonboniéry, lístky do divadla a podobné způsoby, které však po čase přestanou mít kouzlo jedinečnosti. Udělejte krok dál a darujte něco unikátního.

Její kartáček na zuby

Ještě spolu nebydlíte, ale rád byste své přítelkyni ukázal, jak moc vám na ní záleží? Pokud chcete vaší ženě udělat radost něčím neotřelým, pořiďte pro ni do svého domova kartáček na zuby. Zní to zvláštně. Vedle šuplíku na oblečení, který ji můžete také vyhradit, je kartáček mimořádnou možností, jak dokázat svou přízeň. Je přece krásné, když k vám přijde přespat a ráno najde ve vaší koupelně kartáček, který si nemusí přinášet z domu.  

Nabídka elektrických kartáčků

 

Pro moderní kuchařky

V dnešní rychlé době je na vaření stále méně času. Každý, kdo pravidelně chystá teplé jídlo, určitě ocení kvalitní spotřebiče, díky nimž ušetří čas i nervy. Pokud vaše žena ráda vaří, můžete jí udělat radost právě takto. Co ale vybrat, abyste darovali praktickou a moderní věc, která nebude jen tak pro nic stát na lince, aby se na ni prášilo? Podívejte se na naše dva tipy.

Tyčový mixér aneb všeuměl

Co takhle svíčková, máte ji rádi? Nebo snad raději ořechový koláč? Výběr necháme na vás, ale pro přípravu obojího se perfektně hodí tyčový mixér. Díky své konstrukci dokáže umixovat jak omáčky, tak třeba ořechy a samozřejmě spoustu dalších věcí. Kromě toho také ušetří množství špinavého nádobí, které by jinak po mixování někdo musel umýt. Chcete ještě důvod navíc? Dobře. Krémové polévky. Má vaše žena ráda dýňovou, květákovou, nebo jiné? Ano? Tak jí pořiďte tyčový mixér.

Nabídka tyčových mixérů

 

Smoothie pro zdraví

Další mixér. Tentokrát však z jiného soudku. Usnadní vaší drahé polovičce přípravu polévky, pomazánky i omáčky. Myslíte, že by chtěla od mixéru ještě něco navíc? Výborně. Smoothie jí kromě toho všeho nabízí i přenosnou láhev. Mixovat může přímo v ní. Není lepší využití smoothie, než čerstvý nápoj z ovoce, které si vybere podle chuti. Jednoduše a bez špinavého nádobí vše umixuje pohodlně přímo v nádobě, kterou si pak může vzít třeba do práce. Zaručeně jí zpříjemní den.

Nabídka smoothie mixérů

Líbí se vám tento článek?

Podobné články