Jak vybrat dárky pro muže

Vymýšlení dárku pro muže je jedna z nejtěžších činností. Uběhnou při ní celé hodiny času a vy pořád ne a ne přijít na něco kloudného. Nechte se inspirovat naším výběrem dárků pro muže. Zkuste něco nového, nebo sáhněte po jistotě.

Kdo si hraje, nezlobí

Každý muž se rád na chvíli vrátí do dětských let a hraje si. Proč mu tedy nedopřát zábavu pro „velké děti“? Pokud se rozhodnete vybrat mu dárek z této kategorie, určitě neuděláte chybu. Je všeobecně známé, že se s vláčky pro syny hrávají tatínci. Máme pro vás dva tipy, jak zaručeně nešlápnout vedle.

Herní ovladač

Pokud se váš muž rád odreaguje u PC a konzolových her, určitě ocení některý z herních ovladačů. Díky němu se mu budou jeho oblíbené hry ovládat ještě lépe, takže si je užije naplno. Ať už si raději zahraje fotbal, nebo střílečku, určitě si rád vyzkouší přesnější a efektivnější ovládání. Udělejte mu radost. Však to znáte, kdo si hraje, nezlobí.

Nabídka herních ovladačů

 

Herní myš

Máte doma muže, který nedá dopustit na hraní online her pro více hráčů (MMORPG a podobně)? Pak mu pořiďte herní myš, se kterou se výrazným způsobem vylepší jeho herní zážitek. Možná už si stěžoval, že se obyčejnou myší nedá tak dobře ovládat více věcí najednou, čímž hra ztrácí na atraktivitě. Když ale bude mít speciální myš s více nastavitelnými tlačítky, určitě mu hraní půjde lépe a zaručeně si získáte jeho obdiv za perfektní dárek. 

Nabídka herních myší

 

 

 

Sázka na jistotu

Sluchátka na doživotí

Pokud patříte mezi lidi, kteří raději neriskují, ale sázíte na jistotu, máme pro vás jeden žhavý tip. Je těžké vybrat dárek, který je takzvaně na míru. Naštěstí lze vybrat i dárek univerzální. Například vysoce kvalitní sluchátka s doživotní zárukou, se kterými bude přehrávaná hudba znít naprosto úžasně.

Více o těchto sluchátkách

 

 

Pro elegantní muže

Holicí strojek

Ráda byste viděla svého muže jako elegána? Pomůžeme vám s výběrem drobného dárku, díky kterému se jeho styl posune správným směrem. Těžko můžete udělat chybu, pokud muži koupíte kvalitní holicí strojek. Pánové určitě ocení jednoduché a pohodlné ovládání.

Nabídka holicích strojků

 

 

Chytré hodinky

Určitě chcete, aby váš muž držel krok s dobou. To ovšem vyžaduje sledování trendů ve všech oblastech. Nejinak v elektronice. Mezi hlavní novinky patří i chytré hodinky, se kterými bude mít stoprocentní kontrolu nad svojí životosprávou. Může se dozvědět, jak dlouho denně spí, kolik spaluje energie, apod. Propojením s chytrým telefonem navíc bude mít okamžitý přehled o tom, kdo jej shání, ať už je kdekoliv

Nabídka chytrých hodinek

 

Líbí se vám tento článek?

Podobné články