Jak si pohodlně užít slunné počasí

Čas dlouhých zimních večerů odezněl a naprostá většina tvorů po zimním spánku opouští své brlohy. Stejně na tom jsou i lidé, i když nepřímo. Nastává nám totiž čas zahradních aktivit, oslav, grilování a dalších velmi příjemných záležitostí, které je nejlepší provádět venku pod otevřeným nebem. V naší nabídce máme hned několik typů venkovního nábytku, pojďme si je blíže prohlédnout.

U venkonvího nábytku je nutno počítat s tím, že bude vystavěn povětrnostním vlivům a nepřízni všech okonlích faktorů. Slunce, déšť, prudké změny teplot ani nic podobného běžnému nábytku nesvědčí. Z toho důvodu je vhodné pořídit venkovní nábytek. Jehož nespornými výhodami jsou stabilní konstrukce, speciální materiály s povrchovou úpravou a především omyvatelný povrch.

Samozřejmostí je i odolnost proti zabarvení trávou, potravinami a podobnými hůře odstranitelnými skvrnami. Z toho plyne i stálobarevnost. Vzhledem k tomu, že je venkovní nábytek připraven na pobyt na přímém slunci, nevybledne tak rychle, jako nábytek bez jakékoliv povrchové úpravy. Vzhledem k tomu, že se jedná především o sezónní nábytek, veliký důraz je kladen i na snadné uskladnění. Proto se venkovní nábytek vyznačuje i tzv. stohovatelností. Například plastové židle naskládáte na sebe a ty tak zaberou pouze minimum prostoru. To oceníte především při nedostatku úložných prostor či v bytovkách a v panelácích. Poslední velikou výhodou venkovního nábytku je snadná manipulace. Díky nízké hmotnosti můžete venkovní nábytek snadno přenášet na libovolné místo. Manipulace s tímto nábytkem je tak jednoduchá, že ji můžete provádět v jakémkoliv věku a příliš nezáleží ani na vaší fyziké zdatnosti.
 

Naprostá většina venkovních židlí a křesílek jsou vyráběny tak, aby byly vhodné i pro použití v komerčních prostorách. Konstrukčně jsou tedy nejen velice stabilní, ale rovněž uzpůsobeny pro vyšší zátěž. Tak co, už jste si vybrali svůj nový venkovní nábytek?

 

 

Líbí se vám tento článek?

Podobné články