Jak na celou ložnici v novém?

Když jsme si s paní Sabinou domlouvali krátký rozhovor o nákupu její nové ložnice Vernal, nebyla pandemická situace až tak vážná. Vzhledem k výraznému zhoršení a řadě omezení jsme se nakonec dohodli, že si popovídáme on-line přes Messenger.

Paní Sabino, před chvílí jste mi prozradila, že je vám tento způsob komunikace blízký a že jste on-line koupila i svou ložnici.

Já jsem si zvykla si přes Messenger povídat se synem, který žije na Moravě, ale i s dcerou a vnoučaty, kteří jsou až v Americe. Takže povídat si s vámi mi nedělá problém, už se v tom vyznám. Ale nábytek jsem takto nakupovala poprvé, to je pravda.

Řekněte našim čtenářům, jak vlastně probíral výběr vaší nové ložnice.

Já jsem se rozhodla udělat ze synova pokoje ložnici. Že si po letech, kdy jsem přespávala v obýváku na gauči, konečně dopřeju opravdovou ložnici. A tak, když byl syn u nás, našli jsme na internetu na OKAY tento Vernal v akci a s dopravou zdarma. Je to celá sestava – postel, noční stolky, skříň a komodka. Potřebovala jsem jen vybrat správný rošt a matraci a s tím mi pomohl pán tady od nás z prodejny.

Jak vás kontaktoval?

Já jsem psala v tom okénku na e-shopu a on se mi pak hned ozval zpátky a se vším mi poradil. Já mu mohla hned ukázat, kam chci dát tu postel, protože jsem si nebyla jistá, jestli se sem vejde i s oběma stolky. On mi hned předvedl i skříň a komodu, které měl na prodejně a vybrali jsme i rošty a matrace a rovnou objednali i s dopravou.

A jak jste tedy s ložnicovým kompletem spokojená?

Já jsem ráda, že je to celý komplet. Pokoj po synovi byl prázdný, takže jsem potřebovala vlastně úplně všechno. Teď mám velkou postel s nočními stolky, šatní skříň se zrcadlem – to jsem vždycky chtěla – a komodu, ve které mám všechno ložní prádlo. Ale hlavně jsem moc spokojená s matrací.

Kterou jste vybrali?

Já chtěla původně jednu velkou, ale nakonec jsme s pánem z prodejny vybrali dvě užší. Je pravda, že se mi s nimi líp manipuluje, protože nejsou tak těžké. A já už bych to neuzvedla. Mám tedy pružinovou matraci (taštičková matrace Kairos, pozn. red.) a musím říct, že tak dobře jsem se už dlouho nevyspala. Jako v pohádce.

A montáž jste zvládla sama?

Kdepak! To dělal syn, on se na to těšil. Přijel na neděli a celé to smontoval, já mu jen pomáhala. Přivezli to všechno asi v deseti balíkách, byla toho plná chodba a já nejdřív litovala, že jsem si neobjednala i montáž. Ale byl u toho podrobný návod, takže to šlo rychle a syn to měl za dopoledne hotové. Večer už jsem spala v novém.

Paní Sabino, přejeme vám, ať jste s novou ložnicí dlouho spokojená. A velice děkujeme za on-line rozhovor.

Líbí se vám tento článek?

Podobné články