IROBOT iRobot Roomba 866 iRobot Roomba 866 iRobot Roomba 866 4.85 6 14989

Robotický vysavač

iRobot Roomba 866

4.85/5 hvězdiček 97% 6 recenzí

42 senzorů Dlouhá výdrž baterie Třístupňový systém filtrace AeroForce

Náš tip Videorecenze

Ilustrační fotografie

Cena bez DPH:
12 387 Kč
Cena s DPH:
14 989 Kč
Splátky:
od 562 Kč

IHNED k odeslání

Na skladě v 83 prodejnách

Ověřit dostupnost na prodejnách


Kód výrobku: ROOMBA866       Part.No.: 885155009159

 

Dosud nejúčinnější robotický vysavač. iRobot Roomba série 800 nastavuje zcela nová měřítka kvality úklidu. Celková efektivita vysávání vzrostla díky nasazení revoluční čisticí technologie AeroForce o 50 %. Až 5x větší sací sílu doplňují nové gumové kartáče s vodicími drážkami, které účinně sesbírají prach, hrubé i velmi jemné nečistoty ze všech druhů podlah a koberců. Jelikož kartáče vyžadují naprosto minimální údržbu, stane se váš život s robotickým vysavačem Roomba zase o trochu pohodlnější. Navíc se nová Roomba 866 může pochlubit tišším chodem, dvakrát delší životností baterie a dvojnásobnou kapacitou sběrného koše. Investujte do své domácnosti a pořiďte si Roombu série 800 za skvělou cenu!

Nejchytřejší systém úklidu a navigace iAdapt

iRobot Roomba přichází na trh s osvědčenými systémy, které dělají iRobot iRobotem. Výčet začíná tím absolutně nejdůležitějším - systémem iAdapt. Tento nejchytřejší systém úklidu a navigace v místnosti od iRobotu za pomoci desítek senzorů monitoruje prostor v místnosti 67x za sekundu a ve spojení s 40 předdefinovanými pohyby umožňuje Roombě inteligentně reagovat na aktuální podmínky v místnosti.


 

Třístupňový čisticí systém AeroForce

 1. Rotující boční kartáček

  Díky přítomnosti bočního kartáčku dokáže Roomba efektivně čistit i místa okolo nábytku, podél stěn, rohy místností a jiná těžko dostupná místa, což je doménou systému Wall Follow.

 2. Dva proti sobě rotující gumové kartáče

  Dva proti sobě rotující gumové kartáče se speciálními vodicími drážkami sesbírají nečistoty ze všech druhů podlah a koberců. Díky jejich konstrukci na nich neulpívají nečistoty a kartáče jsou tak téměř bezúdržbové. 

 3. Vysoký sací výkon

  Dva proti sobě rotující gumové kartáče se speciálními vodicími drážkami sesbírají nečistoty ze všech druhů podlah a koberců. Díky jejich konstrukci na nich neulpívají nečistoty a kartáče jsou tak téměř bezúdržbové. 

Úklid všech typů tvrdých podlah i koberců

Roomba je robot určený pro úklid všech druhů domácích podlah jako je dlažba, linoleum, koberce nebo dřevěná podlaha.

Systém bočního úklidu v rozíc a podél stěn Wall Follow

Systém Wall Follow zajistí, aby Roomba perfektně uklidila podél zdí, nábytku či v rozích místnosti.

Systém ANTITANGLE

iRobot myslí na běžnou domácnost, a proto své robotické vysavače vybavil funkcí ANTITANGLE, která zabrání zamotání a zaseknutí se do kabelů či třásní od koberce. Když kartáče ucítí odpor, otočí rotaci. Tímto způsobem se robot z kabelů uvolní a může pokračovat v úklidu.

Přejíždí prahy a jiné nerovnosti

Roomba dokáže hravě překonat přechodové lišty, prahy nebo jiné nerovnosti do výšky až 2 cm.

Program SPOT

Program SPOT slouží k lokálnímu úklidu. Po ruční aktivaci programu robot důkladně uklidí prostor o průměru 1 m. Poslouží vám jako „smetáček a lopatka“, když se vám v kuchyni vysype cukr nebo vám uklidí například rohož na boty.

Akustická detekce nečistot

Systém Dirt Detect  pomocí akustických senzorů detekuje nadměrně znečištěná místa, kterým se Roomba intenzivně věnuje. 

Funkce načasování úklidu

Díky funkci načasování úklidu můžete zvolit den a čas, kdy chcete, aby robot začal uklízet. Roombě nevadí tma ani překážky, takže vždy důkladně uklidí i bez vaší přítomnosti. Robota si můžete nastavit například tak, aby uklízel trikrát týdně. Robot tak týden co týden v naplánovaný čas uklidí a tím udrží stabilně čistou podlahu.

Funkce virtuální zdi

Virtuální zeď vytváří neviditelnou překážku, kterou robot nepřejede. Používá se v případě, že potřebujete uklidit jen vyhrazený prostor, případně když chcete Roombě zabránit, aby se přiblížila k elektrickým nebo počítačovým kabelům či křehkým předmětům.

Spolehlivé senzory proti pádu ze schodů

Speciální senzory umístěné na spodní části robota dokáží bezpečně rozeznat volný prostor pod robotem, a tím zcela vyloučit možnost pádu ze schodů. Roomba se zastaví, hezky otočí a pokračuje dál v úklidu s pevnou půdou pod kolečky.

Automatické parkování a dobíjení

Jakmile Roomba vyhodnotí úklid jako dokončený, začne automaticky vyhledávat nabíjecí základnu, kde se dobije, aby byla připravená na další úklid. Na základnu se robot vrátí v případě, že mu dáte povel stisknutím tlačítka DOCK.

Ocenění

 

Jsme jednička na trhu. Jsme iRobot.

iRobot se úzce specializuje na robotiku, investuje do jejího rozvoje většinu zisků a nepodlehl pokušení rozptýlit svou pozornost do desítek oborů kvůli hezčím čtvrtletním výkazům. iRobot vznikl z přesvědčení trojice zakladatelů (Colin Angle, Helen Greiner a Rodney Brooks), že robotika jednou změní svět a způsob jakým pracujeme, učíme se, léčíme nebo uklízíme. Již v prvním roce existence představil iRobot ve spolupráci s NASA vesmírného průzkumného robota Genghis. Průlom nastal v roce 1998, kdy společnost iRobot vyhrála kontrakt agentury DARPA na vývoj a výrobu taktických mobilních robotů iRobot PackBot.

Právě tohoto všestranného robota nasadila americká vláda během záchranných prací po teroristických útocích na Světové obchodní centrum v roce 2001. PackBot rovněž mapoval zamořené prostory po havárii japonské elektrárny Fukušima v roce 2011. V roce 2002 iRobot vstoupil do života každého z nás. Právě v tomto roce přišel na svět první robotický vysavač Roomba. O tři roky později iRobot uvedl na trh Scoobu a ve vývoji robotických pomocníků pokračoval dál. Díky tomu dnes portfolio iRobotu zahrnuje několik špičkových robotů, kteří pomáhají více než 12 milionům lidem na celém světě s úklidem v domě či bytě i kolem něj.

Obsah balení:

 • iRobot Roomba 866
 • Nabíjecí základna s integrovaným adaptérem
 • Baterie XLife (uvnitř robota)

Parametry

DESIGN
Typ nádoby na prachBezsáčkové
BarvaČerná
VÝKON
Podporované typy povrchuKoberec, Laminát, Dlaždice, Dřevo
Detekce schodůAno
Automatický návrat k základněAno
PŘÍKON
Doba nabíjení3 h
TECHNICKÉ DETAILY
NabíjecíAno
Počet filtrů1 kus
Doba chodu3 hod
Dálkové ovládáníN
Plánování úkliduY
HMOTNOST A ROZMĚRY
Průměr35,3 cm
Výška92 mm
Hmotnost3,8 kg
ÚDAJE O BALENÍ
Šířka balení460 mm
Hloubka balení420 mm
Výška balení140 mm
Typ baleníKrabice

Hodnocení zákazníků (6)
Napište další hodnocení

 • Zákazník si nepřál zveřejnit jméno 15.12.2016

  100% 5/5 hvězdiček Doporučujeme

  Umííí

  • Je prostě super
  • Ne
 • Erika Matejová 6.12.2016

  100% 5/5 hvězdiček Doporučujeme

  S kúpou tohto robotického vysávaču som veľmi spokojná. Jeho cena zodpovedá aj jeho kvalite. Zatiaľ som ho použila iba niekoľko krát, ale bola som príjemne prekvapená jeho výkonom. Stačí ho nabiť a vysávač si začne vysávať kúsok po kúsku celú miestnosť. Snaží sa dostať všade, kde je to len možné vzhľadom na jeho veľkosť a tvar. Nerobí mu problém povysávať ani koberec, ani plávajúcu podlahu. Poradí si s každým povrchom a nerobí mu prekážky prejsť aj cez 2 cm prah z miestnosti. Vysáva tak dôkladne, že dokonca prekoná svojim výkonom aj obyčajný ručný vysávač. Po miestnosti si pobehuje aj pol hodinu, pokým nedá podlahu a koberec úplne do poriadku. Jeho výdrž je obdivuhodná. Počas chodu vydáva iba príjemný zvuk, ktorý Vás nemôže pri ničom rušiť. Po ukončení vysávania treba dať vysávač do poriadku, čo je však veľmi jednoduché a rýchle, lebo jeho údržba je nenáročná. A takto pripravený a znovu dobitý vysávač Vám môže pravidelné upratať podlahu v celom byte vždy, keď to budete potrebovať. Praktický, malý ale veľmi výkonný pomocník do každej domácnosti. Ja som s nim veľmi spokojná. A môžem ho odporučiť aj ostatným. Spríjemní Vám život nie len ako pomocník, ale aj ako príjemný spoločník.

  • Veľmi praktický
  • Cena zodpovedá kvalite
  • Výkonný
  • Výborný pomocník do každej domácnosti
  • Nie je hlučný
  • žiadne
 • Simo 11.09.2016

  100% 5/5 hvězdiček

  Very good product.

  • Sss
 • Jan Marianek 5.04.2016

  100% 5/5 hvězdiček Doporučujeme

 • Zákazník si nepřál zveřejnit jméno 24.03.2016

  80% 4/5 hvězdiček

  • výkon vysávania
  • gumenné valce (nemá štetinové kefy)
  • ľahko prejde cez prah dverí
  • nedajú sa deaktivovať schodové senzory (nie každý má v dome alebo byte schody...), vďaka ktorým nevysáva na tmavej podlahe
  • predné senzory nereagujú na tmavý nábytok a preto doňho vysávač neustále naráža v plnej rýchlosti
  • náhodné a chaotické vysávanie po miestnosti / miestnostiach - vysávač nevie kde vysával a kde nie
  • cena
 • Martin Pucholt 19.03.2016

  100% 5/5 hvězdiček Doporučujeme

  S výrobkem jsem spokojený, nevím jak má přesně vydržet v chodu a mě vydrží v chodu asi 70 minut a jde se dobít, více zaprášené místa projede vícekrát. Nasbírá více nečistot než předchozí běžný vysavač. Vymotá se i ve stísněném prostoru. Přejede mi malý hrb v koberci.

  • skutečně vysaje více prachu z koberce a lina než běžný vysavač a bez mojí práce

LG VSR86040PG LG VSR86040PG

14 041 Kč s DPH 16 990 

iRobot Roomba Dual Mode Virtual Wall iRobot Roomba Dual Mode Virtual Wall

1 115 Kč s DPH 1 349 

Severin RB 7025 Severin RB 7025

3 143 Kč s DPH 3 803 

Fagor VCR-3505 POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ Fagor VCR-3505 POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ

4 131 Kč s DPH 4 999 

iRobot B240040 iRobot B240040

5 363 Kč s DPH 6 489 

M612 Spider 2 Robot M612 Spider 2 Robot

5 520 Kč s DPH 6 680 

Hoover RBC 050011 Hoover RBC 050011

6 603 Kč s DPH 7 990 

iRobot Braava 390 Turbo iRobot Braava 390 Turbo

7 429 Kč s DPH 8 989 Nákupní košík

0 ks / 0 

Líbí se Vám obrázky a popis produktu?