Nábytkový program

Inge

Inge

Hledáte koupelnu v neutrálním dekoru, který lze kombinovat s dalšími dekoračními předměty?  Inge koupelna  pro vás bude tím vhodným řešením. Její moderní vzhled nabízí spoustu prakticky členěného úložného prostoru, který využijete k uložení kosmetiky, ručníků a hygienických potřeb. Drobné detaily, povrch i typ nábytku vás přesvědčí o tom, že se jedná o kvalitně vyhotovenou a praktickou koupelnu.  Jednotlivé prvky jsou vyrobeny z   materiálu MDF a LDTD , jež se vyznačují  snadnou údržbou a dlouhou životností . Tyto desky jsou zvoleny díky vysoké...

Čtěte více

Cena od:
2 478 
s DPH 2 999 

Položky kolekce nábytku Inge

Zobrazuji 1-5 produktů z 5 celkem

Popis kolekce nábytku Inge

Hledáte koupelnu v neutrálním dekoru, který lze kombinovat s dalšími dekoračními předměty? Inge koupelna pro vás bude tím vhodným řešením. Její moderní vzhled nabízí spoustu prakticky členěného úložného prostoru, který využijete k uložení kosmetiky, ručníků a hygienických potřeb. Drobné detaily, povrch i typ nábytku vás přesvědčí o tom, že se jedná o kvalitně vyhotovenou a praktickou koupelnu. 

Jednotlivé prvky jsou vyrobeny z  materiálu MDF a LDTD, jež se vyznačují snadnou údržbou a dlouhou životností. Tyto desky jsou zvoleny díky vysoké odolnosti a snášenlivosti vody. 

Díky tomuto programu bude vaše koupelna designovou perličkou interiéru!

tisk

Nákupní košík

0 ks / 0 

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky