⭐ Hvězda týdne ⭐ Kuchyně Rio s vysokým leskem

Užívejte si přípravu jídla pokaždé, když budete v kuchyni. S čistým, elegantním a praktickým designem kuchyně Rio budou vaše kulinářské schopnosti s každým vařením růst. Pokud chcete moderně vybavenou kuchyň, pak je pro vás tou spávnou volbou kuchyňský blok Rio. Dekor bílé barvy v  lesklém provedení působí velmi luxusně, moderně a stylově.

Kuchyně Rio 240 cm vysoký lesk
Kuchyně Rio 240 cm s vysokým leskem

Kuchyňská linka Rio uspokojí i náročnější hospodyňky a svým vzhledem dodá kuchyni moderní šmrnc. Svůj obdiv si zaslouží především kvůli dekoru v bílé barvě v elegantní kombinaci matného a lesklého provedení.

 Detail Kuchyně RIO

Neméně důležité je i nápadité rozdělení jednotlivých částí kuchyňského bloku. Kuchyně Rio nabízí praktické využití zásuvek a skříněk pro přehledné uspořádání nádobí jak v dolních tak i horních úložných prostorech. Kuchyni si můžete sestavit tak, jak je zobrazena na fotografii nebo si ji můžete poskládat podle toho, jak vám bude vyhovovat umístění ve vaší domácnosti.

Kuchyně RIO

Kuchyně Rio je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů, které společně se skvělým zpracováním od spolehlivého dodavatele, zaručují vysokou odolnost, pevnost a dlouhodobou životnost kuchyně. Zvolenými výrobními materiály je kombinace laminovaných dřevotřískových desek (LDTD) a středně tvrdých dřevovláknitých desek (MDF) v bílém dekoru s velmi lesklou povrchovou úpravou. Korpus a pracovní deska jsou vyrobeny z lamina, přední plochy pak z MDF desek. Oba tyto materiály jsou odolné proti vlhku, změnám teplot i oděru. Další výhodou je jejich velmi snadná údržba, kdy ve většině případů postačí k odstranění nečistot jemná navlhčená tkanina.

Rozměry kuchyně RIO

 

Kuchyni RIO můžete zakoupit výhodně i na splátky! Využijte jednu z našich výhodných splátkových možností. Více informací o nákupu nábytku na splátky zde!

 

Akční ponuka nábytku

Líbí se vám tento článek?

Podobné články