⭐ Hvězda týdne ⭐ Kuchyně Rio 240 cm dub San Remo

Dopřejte si více radosti z přípravy vašich oblíbených jídel v nové moderní kuchyni Rio. S čistým, elegantním a praktickým designem kuchyně Rio budou vaše kulinářské schopnosti s každým vařením růst. Kuchyně Rio uspokojí i náročnější hospodyňky a svým vzhledem dodá vaši kuchyni styl.

Kuchyně Rio 240 cm dub san remo
Kuchyně Rio 240 cm dub San Remo

Svůj obdiv si zaslouží především díky zvolenému dekoru dub San Remo, který ve spojení s bílými prvky poskytuje dokonalý a luxusní vzhled. Rovná kuchyňská linka Rio nabízí praktické využití zásuvek a skříněk pro přehledné uspořádání nádobí, jak v dolních tak i horních úložných prostorech. Skládá se ze 4 horních a 3 dolních skříněk. 

 

S kuchyní Rio připravíte vaše jídlo v přijemném, elegantním a praktickém prostředí!

 

Dvě horní skříňky jsou částečně prosklené a doplňují dřevěný dekor bílou barvou, která skvěle obohacuje celkový design kuchyně. Kuchyni si můžete sestavit tak, jak je zobrazena na fotografii nebo si ji můžete poskládat podle toho, jak vám bude vyhovovat umístění ve vaší domácnosti.

Rozměry kuchyně Rio dub San Remo

Rozměry kuchyně Rio 240cm dub San Remo

Kuchyně Rio je vyrobena z kombinace LDTD a MDF desek. Korpus a pracovní deska jsou vyrobeny z laminovaných dřevotřískových desek (LDTD), přední plochy pak ze středně tvrdých dřevovláknitých desek (MDF). Oba tyto materiály jsou odolné proti vlhku, změnám teplot i oděru. Další výhodou je jejich velmi snadná údržba, kdy ve většině případů postačí k odstranění nečistot jemná navlhčená tkanina. 

Kuchyně RIO skříňky detail

Detail

 

Kuchyně Rio je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů, které zajišťují odolnost, pevnost a s tím související dlouholetou životnost. Přední plochy mají matnou povrchovou úpravu a jsou provedeny v kombinaci dekoru dub San Remo s bílou barvou. Kuchyňská linka působí  velmi elegantně a moderně. Skříňky jsou navíc variabilní a jejich pořadí si tak můžete zvolit, jak budete chtít a potřebovat.

 

GCS25112019

Líbí se vám tento článek?

Podobné články