⭐ Hvězda týdne ⭐ Bílá kuchyně Emilia 250 cm s vysokým leskem

Kuchyně jsou centrální místností každého domova. Trávíme v nich mnoho času, ať už přípravou pokrmů nebo setkáními s přáteli. Kuchyň proto musí být nejen prakticky vyřešená, ale i hezká, abychom se v ní cítili dobře a mohli v ní uvítat každou návštěvu. Rohová kuchyně Emilia splňuje oba výše zmíněné požadavky. Linka poskytuje velkorysý prostor pro vaření. Díky svým rozměrům nabízí systematické rozmístění jednotlivých zón – vaření a pečení, příprava jídla, skladování a zásoby, mytí nádobí. Vše je organizováno účelně a prakticky. 

Rohová kuchyně Emilia
Kuchyně Emilia levý roh 250x150 cm

Hlavní výhodou kuchyně Emilia je prvotřídní kvalita a zpracování jednotlivých částí. Společně s prakticky řešeným úložným a pracovním prostorem a moderní elegancí, je Emilia skvělou volbou do jakéhokoliv bytu či domu. Má stabilní nastavitelné nožky s možností vyrovnání výšky a soklovou krycí lištu v barvě korpusu. Klasická a vizuálně přijemná bílá barva v kombinaci s černou pracovní deskou dodá kuchyni šmrnc a pomáhá vytvořit prostředí, ve kterém budete plni energie a elánu. Lesklá povrchová úprava působí luxusně a dodává kuchyni na modernosti.

Výškově nastavitelné nožky kuchyně Emilia
Výškově nastavitelné nožky kuchyně Emilia


Kuchyně Emilia je vyrobena z velmi kvalitních materiálů, díky kterým je pevná, stabilní a má velmi vysokou odolnost proti oděru. S těmito vlastnostmi materiálů je zajišťena také její dlouholetá životnost. Korpusu kuchyně je vyroben z kvalitních dřevotřískových desek s laminováním (LDTD), přední plochy pak tvoří středně tvrdé dřevovláknité desky (MDF). Oba tyto materiály jsou odolné proti oděru i vlhkosti, což je obzvláště v kuchyni velmi žádoucí. Další jejich výhodou jsou nízké nároky na údržbu.

Pracovní deska má tloušťku 38 mm. Je vyrobena bez nežádoucích předělů a mezer, které by udržovaly nečistoty či vodu. Hrany kuchyně mají ABS úpravu, což ještě přidává její celkové vysoké odolnosti. Zásuvky disponují kovovým pojezdem METABOX, který zajišťuje jemné a plynulé otevírání i zavírání. Dvířka jsou opatřena pomalým zavíráním zabraňujícím nechtěnému bouchnutí při prudkém zavření.

Kuchyně Emilia levý roh 250x150 cm 

Vytvořte moderní a přijemné místo k přípravě jídel a zároveň vylepšete design vašeho interiéru rohovou kuchyní Emilia! Díky jejímu přijemnému a elegantnímu vzhledu se v ní budete cítit velmi přijemně a pohodlně.

 

 


Věříme, že byl pro vás tento článek zajímavý. Doporučujeme vám prohlédnout si i naše ostatní novinky a články o nábytku na našem webu. OKAY.cz

Akční ponuka moderního trendy nábytku OKAY

 

GCS121019 

Líbí se vám tento článek?

Podobné články