Filtrovat

Filtr výrobků

Oddělení

Filtrovat

Zobrazuji 1-24 produktů z 83 celkem 1234

doporučené nejprodávanějšínejlépe hodnocené

Zobrazuji 1-24 produktů z 83 celkem 1234

dalších 24

O společnosti Hisense

Historie společnosti sahá až do roku 1969, kdy byla v malé továrně v městě Qingdao zahájena výroba rozhlasových přijímačů. Z původně malé továrny následně vyrostl dnes již celosvětově známý výrobce plochých televizorů, spotřební elektroniky, domácích spotřebičů, klimatizací, mobilních komunikačních zařízení působící v dalších odvětvích výzkumu a vývoje v oblasti elektroniky. 

Dnes Hisense zaměstnává více než 80,000 pracovníků téměř po celé planetě. Na trhu plochých televizorů je v Číně nepřetržitou jedničku již 14 let po sobě a dvojkou na trhu chladniček, 4kou na trhu klimatizací. Společnost je jediným držitelem ocenění kvality na čínském trhu, který toto hodnocení získal již dvakrát. 

Objemem prodeje, kvalitou a oblíbenosti značky je Hisense čtvrtým největším výrobcem plochých SMART televizorů na světě. Tomu pomáhá 54 zámořských obchodních společnosti 14 výrobních závodů a 12 výzkumných center pokrývajících víc než 130 zemích světa.

V rámci Evropy je pak významné umístění R&D centra výzkum a vývoj v Düsseldorfu i otevření české továrny na výrobu televizorů v Plzni.

V České republice je společnost Hisense zastoupena velmi krátce, teprve od roku 2015, kdy byla otevřena továrna na výrobu plochých televizorů v Plzni s kapacitou cca 600 tisíc kusů TV za rok. Výrobky Hisense na českém a slovenském trhu nabízí české zastoupení teprve od dubna 2016, přičemž hlavní produktové kategorie jsou televizory ve velikostech úhlopříčky od 32"až do 75"palců vybavené zejména nejnovější technologií 4K Ultra HD a všemi typy tuneru, vybaveny nejmodernějšími technologiemi s certifikátem ČRA - OVĚŘENO.

Součástí distribuce je i sortiment velké bílé techniky, kde naleznete kompletní škálu chladniček od nejmenších pultových až po ty největší americké, které se v krátké době staly nejprodávanějšími ve své kategorii na českém trhu.  Tuto nabídku doplňuje sortiment praček.

V rámci svých celosvětových marketingových aktivit se Hisense stal významným podporovatelem špičkových sportovních aktivit, jmenovitě pak podporou americké automobilové série NASCAR Xfinity Series, Red Bull Racing team F1,  fotbalového klubu Schalke 04,  tenisového turnaje Australian Open v neposlední řadě i mistrovství Evropy v kopané 2016 a Mistrovství světa v kopané FIFA 2018 v Rusku. S radostí můžeme informovat, že společnost Hisense se stala oficiálním sponzorem mistrovství Evropy v kopané 2020.

V rámci rozšiřování svých obchodních aktivit došlo v roce 2018 k akvizici skupiny Gorenje. Díky spojení se značkami Gorenje a Mora se stala společnost Hisense Gorenje group významným hráčem v našem středoevropském prostoru, který je schopen dodávat kompletní sortiment výrobků pro domácnost.   

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky